Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

o ara liseliyim...

Dynun

Öne çıkan mesajlar

ortaokul 1'de özgür adında sınıfın en şebek adamı tarafından bana verilen bir nick'di. ben de onu yazdıydım aklıma bişey gelmeyince. 1-2 ay falan oynadım banlandım sonra :D nebulada pagelere de geç bakıyolardı hatalı nickleri de geç farkediyolardı.
sonra asıl karakterlerim olan judith ve ragnar'ı kastım. ragnarla ragnar corpsa ailesinin temellerini attım felan filan
Sosyal ağlarda paylaş

sormaz olaydim bizim gözluklu profesör dahi arkadasa "ya bana bi nick bulsana beaa" diye 11 yil once. "Best uniform of korax" dedi one la dedim, unreal tournament falan biseyler dedi, bestini yunisini birak, korax yeter dedim, kaldi öylece. Adimi koray sananlar oldu zaman zaman, daha sonrasinda ise, korax uydu alicilari cikti, "eheuh uydu alicisindanmi aldin la nickini" diye tasaga baglayanlar oldu, yilmadim, hep savastim, taa ki....
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

Llama said:

Magistr B senmisin harbi

evet

adam nbl celebritysiymiş ::o ama senden daha şerefsizi evilı vardı lan. alexiyi gatede explotionlarla patlattım diye 20-30 kere ostardına yedirmişti beni :( necromancer mı ne yapıyolardı ya zaten milleti özel skiller büyüler falan filan vayak
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

dasaaa said:

ya işte böle..
bu kuşak gelecekte çocuklarına komputer anılarını anlatacak

anlatılmışı var, hatta:

http://forum.paticik.com/read.php?13,332894,332940#msg-332940

ve

http://forum.paticik.com/read.php?13,952729,952747#msg-952747

du ben de anlatayım..

üç tuşa rastgele bastım.. dasaaa oldu

o gün nick zxczx de olabilirdi.. ya da sağ el ile bassam çömç de olabilirdi ki dasaaa çömç den çok daha iyi bence
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam benim için yeni bi nick. üni hz'da kaldığım yurtta darkrider ile kalıyoduk, ulan herif her yerde turunculu bi siteye giriyo, paso dalga geçiyoruz, adamın ismi paticik kaldı herkes paticik çağırıyo. biraz muhabbet ettim ben modum yöneticiyim vizyonda falan dedi, dalga olsun diye üye oldum sikko bi nickle, bölümünü trolledim biraz.

öyle kaldı anasını sattığımın bağımlılığı. allah belanızı versin. 3 sene oldu herhalde, binlerce post.
Sosyal ağlarda paylaş

oynadığım tüm oyunlarda isim kabızlığı yaşarım. en zor kısmı isim bulmak oluyor genelde, masaüstü vs. oynarken de aynı sorun oluyordu.

cs ya da başka bi multiplayer oyun oynuyorsak genelde bzzzzt falan yazıyordum, küçük L ve I'nın counterda aynı şekilde görünmesi sayesinde milletin nickiyle doppelgangerlık falan yapıyordum .

sonra vaultdweller oldum, öyle epic bi kişi olmadığıma karar verince de stimpak'te karar kıldım.

öyle de devam ediyoruz işte
Sosyal ağlarda paylaş

goldbaren geçici bi nik, o esnada haribo yiyodum kaydolurken bu kadar da bayağı bir insaım.

ama esas nickim kinetica, metalikaya yeni girdiğim dinlediğim senelerde her boka "-ca getirip cool isimler bulan bir liseliyim. apocalyptica, dynamica, cryptica, monica falan bisürü isim kafamda dolaşırken fizikte KİNEMATİK falan dediler, aha dedim yazdım.

seviniyorum çok süper nik buldum otuz yıl gideri var falan diye, ulan bi baktım bu isimle playstation oyunu yapmış japonlar, gayet bayağı bişeyi ilk bulan benim sanıyorum tabi. şimdi arayınca danışmanlık firması bile çıkıyor bu isme lanet olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...