Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1985 Tarihli Kemal Sunal Röportajı

reyou

Öne çıkan mesajlar

http://www.scugnizzi.org/2010/09/1985-tarihli-kemal-sunal-roportaj-1.html

http://www.scugnizzi.org/2010/09/1985-tarihli-kemal-sunal-roportaj-2.html
Roportajdan said:

Şaban daha ne kadar gidecek, kendinizde bir yenilik yapmayı düşünmüyor musunuz? -

Yener Bey, bundan sonra filmlerde "Şaban" adını koymasak bile, değişen bir şey olacağını zannetmiyorum. Millet 'Şaban' olarak biliyor. Bu yıl, firma yanlışlık yaptı. Film adım Niyazi... Adının "Atla Gel Niyazi" olması lazım. Afişler, lobiler hepsinde "Atla Gel Şaban" oldu. Seyircilerden bir kişi çıkıp da, filmdeki adın Niyazi, afişte Şaban, demedi. Farkına bile varmadı... Kemal Sunal'ın adı, Niyazi olsa ne olur, Şaban olsa ne olur?

eheh ilgincmis bu :)

topragi bol olsun bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Öldüğünü duyduğumda ağladığım 2 ünlü var, biri kemal sunal biri barış manço.

Toprağı bol olsun, allah rahmet eylesin. Keşke günümüz oyuncuları biraz da olsa örnek alsalar ondan, bir tutam kemal sunal zekası, mütevaziliği, başarısı olsa onlarda da.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Çok gördüm. Punk'çılık herhalde, komplekslerden kaynaklanıyor. Kendini ispat etmek, dikkat çekmek gibi. Diken gibi saçlar, giyimler dökülüyor. Bizde olmaz bu iş. Bizde tutmaz. Olursa da, birkaç kişi belli bir çevrede kalıp, hemen yok olur gider... Avrupa'da bayağı var...

Şimdiki ortamı görse ağlardı sinirinden herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"Şimdi tek başına bir deneme yapıyor. Bilemiyorum, daha onu da göreceğiz. Ama belli mesuliyetleri alıp, film yapacağına, ikinci adamı oynamaya devam etseydi bence, kendisi için daha yararlı olurdu."

Talihsiz olmuş bu. :p

Ölünün arkasından konuşmayılım ama biraz egosu yüksekmiş rahmetlinin. Gerçi zirvede olduğu yıllardı, normal.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

said:
Çok gördüm. Punk'çılık herhalde, komplekslerden kaynaklanıyor. Kendini ispat etmek, dikkat çekmek gibi. Diken gibi saçlar, giyimler dökülüyor. Bizde olmaz bu iş. Bizde tutmaz. Olursa da, birkaç kişi belli bir çevrede kalıp, hemen yok olur gider... Avrupa'da bayağı var...

Şimdiki ortamı görse ağlardı sinirinden herhalde
eeheh
Sosyal ağlarda paylaş

Rahmetli iyi hoş adamdı da;
said:
Hepsi benim arkadaşım. Şener Şen, iyi oyuncudur, kabiliyetlidir. İlyas Salman'ın başarısı bu kadardır. Bundan ileriye gidemez. Sert bir suratı var. Şener'le beraber oynuyorduk. Benim bir sürü filmimde oynadı. Açmazcılık yapıyordu. Yani "kavuklu-pişekar" ikilisini oluşturuyorduk. Şimdi tek başına bir deneme yapıyor. Bilemiyorum, daha onu da göreceğiz. Ama belli mesuliyetleri alıp, film yapacağına, ikinci adamı oynamaya devam etseydi bence, kendisi için daha yararlı olurdu.

FAİL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...