Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Edonkeyde queue olayi.Ayrica 146 tarifesi??

original_oguz

Öne çıkan mesajlar

normal telefon ücreti kadar olması lazım

[edit]
http://www.telekom.gov.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=151
60 sn'de bir kontör atıyor, bu sayı 145'te 207 saniye olduğuna göre saati 4 milyonun üzerinde oluyor

şehiriçi görüşme de aynı fiyata, yani dediğim gibi normal şehiriçi telefon görüşmesi ile aynı ücrete geliyor;

http://www.telekom.gov.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=141

[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 29 Ağustos 2004 17:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

146 ya para dayanmöaz sürekli kullanıyorsan adsl al daha iyi..
:D
*!abartır*[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
I'm not fat;I'm big boned(obeLix)
Üstüne Şehir Örten Şehir

www.heavymetaltr.com/forum

En uzağa ben işeyecem!

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 29 Ağustos 2004 17:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1- Türkçe karakterlerin çıkmıyor. ı yerine de 1 yazmışsın.
Kesin benim eski problem sende de olmuş (çok çektim bu problemden, birisinde de olduğunu düşündüğüm an sazanlıyorum hemen)
O zaman pop-up blockerlarını (mesela google toolbar da pop-up blocker) sil, o harf sorunlarından kurtulursun..

2- 146 önermem, git adsl veya kablo internet al, çok çok daha ucuza geliyor.
98 yılında (ya da 99du, neyse) sırf 146 bağlanmıştım, 250 milyon fatura gelmişti, annemler ondan sonra kablo internet'e geçirmişti beni :)

3- edonkey için bir hack duymadım.
bazı programlar, queue olayını hızlandırdığını söylese de,
genelde yalan oluyor onlar, sadece edonkey'in kullandığı cpu ve ram miktarını arttırıyorlar, başka bir işe yaramıyorlar.

Edonkey, emule, emule plus.. Hepsini kullandım.
Arama konusunda çok iyiler ama hız konusunda (şu lanet queue olayı yüzünden) ne kazaa lite k++'ın ne de ABC (bittorent)'in yanına yaklaşamadılar.

Şimdi shareaza'ya geçtim. Arama olayı emule plus'tan yavaş, ayrıca arabirimi de rahatsız ediyor beni.
Ama hız konusunda çok iyi.
Normalde bir filmi emule plus 10 günde çekecekken, bende dün shareaza 1 gecede çekti.
Ama gel gör ki o dosya çalışmadı beni de kanser etti.

Shareaza benim gözlemlerime göre emule plus'tan çok daha hızlı çekiyor. Ama gene de queue olayı devam ediyor. Dün listeye yeni attığım filmi bir gecede çekmiş ama diğer bazı çekemediğim programlar (çok kullanıcı olmasına rağmen) hala listede boş boş bekliyor..

Yani P2P konusunda ya ABC (+www.suprnova.org) ya da kazaa lite k++ kullanmanı öneriyorum.
ed2k arama özelliği çok iyi de, hızı sux olan bir program (benim gözlemlerime göre)
Sosyal ağlarda paylaş

bonec sende de hiç acıma yok be kardeşim. 99'da 250 milyon kimbilir kaç para değerindeydi. Benim ebeveynler keserdi beni kabloya geçireceğine, ya ya.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...