Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL2+

Oce4n

Öne çıkan mesajlar

Ben telefonla geçiş yaptım 16'ya. Adam 11-12 alırısnız dedi. Telefonu kapattıktan sonra hemen geçişim oldu ama Linksys modem bir türlü alamadı interneti Wag 160N modeli. Airties 5450 modem biraz geçde olsa bağlandı. Tekrar aradım bağlanmıyor dedim. Onlarda ağrıza kaydı açtılar. Akşam test yapınca 11mbs civarı çıkıyordu. Bir gün sonra bir baktım bağlantım 8mbit e inmiş ve 7mbs civarı alıyorum testten...

Gerçi uzak değilim diye biliyorum santrale.

Şimdi yaptığım test

Sosyal ağlarda paylaş

sitenizde varsa ttnet çilesine alternatif oalrak tavsiye ederim

ul-dl paralel 10mbit ama kullanan yok diye ul daha rahat. dl akşamları 5-6ya düşebiliyor. sözleşmesiz 47tl bu paket ayda. herhangi bir kota adil kullanım sınırı yok.

hayır para almıyorum adamlardan ama ttnetten sonra şimdilik düzgünler. hatta isimlerini bile vermedim o derece. :P

yurtdışı çıkış ttnet altyapısı tabi, bigün feci sıçabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

valla 40 daire var da internet icin ikna edemem kimseyi. zaten elektrikten internet cok fantastik gorunuyor su anda, her ne kadar fiyatı ve upload hızı cezbetse de bildigimden sasmayacagım.

smile abonesi oldugum icin cok pismanım yalnız. ttnet'in servisi soyle, telefondakiler boyle diye diye kendimizi kandırdık. ttnet'in avantajlarının 10'da 1'i yok su an smile'da.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

sitenizde varsa ttnet çilesine alternatif oalrak tavsiye ederim

ul-dl paralel 10mbit ama kullanan yok diye ul daha rahat. dl akşamları 5-6ya düşebiliyor. sözleşmesiz 47tl bu paket ayda. herhangi bir kota adil kullanım sınırı yok.

hayır para almıyorum adamlardan ama ttnetten sonra şimdilik düzgünler. hatta isimlerini bile vermedim o derece. :P

yurtdışı çıkış ttnet altyapısı tabi, bigün feci sıçabilir.

ne bu? quiknet mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...