Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011'e Nasıl Giriceksiniz o/

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

abii, korkunçtu lan. bütüm senem böyle geçicekse boku yedim bildiğin.
her şey çok güzel başlamıştı. bi arkadaşım ve onun 2 arkadaşı viyana sokaklarında karşıladık ilk saniyeleri. yolda turistler çevirip "biz şuraya gidiyoruz sen de gelsene" falan diyodu her zamanki gibi (kızlar teklif ediyo vurgulayayım) ardından türkleri almamasıyla meşhur bir club'a gittik, biraz içmiş arkadaşım öğrenci kimliği yerine pasaport gösterdi ggerizekalı, giremedi. onun yüzünden biz de dışarıda kaldık. başka bir cluba gidip yarım saat -8 derecede sıra bekledik. içeri girdik, içtik dolandık falan, zaten leş gibi, nası şanssız bi günümdeysem artık, içerisi de barzo doluydu. saat 4 falan oldu arkadaşımı buldum, diğer 2 kişi gitmiş, bizimki ölmüş, acil çıkışa çektim iyi misin falan diye, o sırada güvenlik geldi peşinden çıkarttı çocuğu. dedim benim arkadaşım yok dedi çıkarıcaz. yaklaşık bir 40 dakika boyunca sarhoş arkadaşımı eve götürmeye uğraştım. bu esnada 2 metro değiştik ve bir sokak dönercisinden döner yedik. bildiğin çile çektim. gerizekalı avusturyalılar ellerinde torpil kutularıyla geziyorlar, yürüyen insanların koşuyoluna torpil atıyorlardı falan, böyle bi 3-4 kere yerimden zıpladım. eğlence anlayışlarına sıçtıklarım.

şimdi de çarpıntıdan uyuyamıyorum. son çare pcyi açtım belki canım sıkılır uykum gelir diye, sanırım işe yaradı biraz.

ben böyle fail yaşamadım. kimin bedduasıysa artık, kimin ahını aldıysam, yılbaşında biter diye düşünmüştüm, hala devam ediyo. allam nolur yılım böyle geçmesin amin. yoksa 1 sene atlayalım direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...