Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben F.bahçeli Lefter'i çok severim

speedy21

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

genel olarak birilerine aptal demek yasak.

bu arada sipeys cassiline'nin gittiği yoldan gitme yaw.. =(
http://forum.paticik.com/read.php?13,5292803
http://forum.paticik.com/read.php?13,5292803,page=2#msg-5292999

lefter rahatsızlandı ya. oradan gelmiştir aklına. yoksa fenerbahçeli efsane kaleci cihat arman'dır. gerçi kılıçdaroğlu onu izleyebilmiş midir yaş olarak bilmem.. adam 50lerde bırakıyor galiba futbolu..

schumacher var bi de ama o ayrı bi efsane
Sosyal ağlarda paylaş

yok şimdi artık roller biraz değişti,
sokak jargonunda dövdü kk rte yi, tee o zamandan beri rte üste seviye üslub takılıyor.
Hatta ara ara, bunebiçim üslub yahu diye çıkışları var. Bunu koz olarak kullanmaz asla =)
seviyeyi düşürdüğünde, kk'da düşüyor
o çıkarttığında kk'da çıkıyor.

Esasen KK, rte'nin yolundan gidiyor.
Akademisyenlerden kurulu bir ekip, harcanabilecek adamlara kamuoyu yoklaması yaptırtma ve bilimum popülist hamleler.
Çok güzel izlemiş, çok güzel incelemiş.

Yoksa AKPnin bu kadar güçlü olmasının sebebi halkın soğancıkları değil, halkı soğancık zanneden akıllı salakların suçu.
Sosyal ağlarda paylaş

HolyRaider said:

benim gözümde siyasetçiler çoban siz de kim olduğunuzu zincirleme isim tamlamasından çıkarırsınız.

iyi forumlar + rep

ahahah adama bak, sen oy vermiyo musun sanki? siyasetçiler çoban, biz koyun, sen de çobanın değneği ol o zaman (hammadde: odun)

ayrıca manipülasyon yapıyosun. kılıçdaroğlunun açıkladığı belgelerden şaban dişli ve mir dengir fırat istifa etti koçum.
hiç bişey olmasa iki adamları arkaplana geçmek zorunda kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada, haberin gercek hali su

http://www.ntvmsnbc.com/id/25165887/

Bir soru üzerine futbolda yaşanan şiddet olayları konusunu da değinen Kılıçdaroğlu, konuya ilişkin bir yasa tasarısının hazırlandığını hatırlatarak, ''Bu işler yasa değil, kültür işi. Toplumun kültürü çatışma üzerine kurulmadığı sürece A takımı desteklesin, B takımı desteklesin, sporun toplumu kaynaştıran bir organizasyon olduğunu kabul edersek, yasa olmaksızın da biz bu sorunu aşabiliriz'' diye konuştu.

Hangi takımı tuttuğu yolundaki soruya Kılıçdaroğlu, kendisi ve eşinin Fenerbahçeli olduğunu söyledi. Başbakan Erdoğan'ın da Fenerbahçeli olduğunun hatırlatılması üzerine CHP lideri, bundan memnun olduğunu söyledi.

''Beraber maç izler misiniz?'' sorusuna da Kılıçdaroğlu, ''Koşullar uygun olursa niye istemeyelim'' karşılığının verdi.

Kılıçdaroğlu, ''Herkesin bir gün Fenerbahçeli olacağın inanıyor musunuz'' sorusuna da ''Hayır herkesin bir gün Fenerbahçeli olmasını istemem. Değişik takımlar olmalı, çünkü o zaman maç olmaz'' dedi.

Anadolu takımlarının da futbolda etkin hale gelmesi gerektiğini belirten Kılıçdaroğlu, ''Ben niye Fenerliyim bilmiyorum. Çocukluğumuzda Lefter'in iyi olduğu dönemlerde biz Fenerbahçeli olduk. Taraftar olmak, bir sefer ben Fenerbahçeliyim dediğinizde artık öyle gidiyor'' diye konuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...