Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hayatımda ilk defa..

DRaGoN_SLaYeR

Öne çıkan mesajlar

dün yazmayı unuttum, abi adam geldi yine bi kibar bi kibar, zaten şekil şemal çok düzgün, saçlar yapılı, elinde iphone, ayaklarda timberland fln. konuşması da ankara da kolay kolay duyamayacağın kadar kibar =) bi garip oluyorum o adama 2 MİLYON bahşiş verirken yaw, ama verdim yinede ayıp olmasın diye :P
Sosyal ağlarda paylaş

bende bilkentte kyma ve cilli zeynel ile hergun kavga ediyorum. Corba söylerim kaşık gelmez, yemek söylerim catal gelmez, ıspanak yerine patates olsun derim, ıspanak gelir. sürekli tantana

gecen cozladım bayagı buz gibi getirdiler yemegi 1 saat geçti resmen daha sonra özür dilemek icin irmek helvası getirmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

pizzayı geç getiren adam muhtemelen aylarca aradığı işini pizzanı bikaç dakika geç getirdiği için kaybetti, hasta annesine ilaç almak için kullandığı maaşından da mahrum kaldı, küçük kardeşi de artık her sabah sütünü içmeden çıkıcak evden..

afiyet olsun

Yani diyorki;

Boğazında kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

lan 2dk yla kaçırdık iyi mi :S
yannız çok saçma bişey var, dominos.com.tr de siparişim 10.23 de alınmış gözüküyor, adamın elindeki fiş de 10.28 gözüküyor :S 5 dk kafadan giydirmişler.
2dk yla kaçırdıımın sinirine rağmen bahşiş bile verdim, siz hala boğazında kalsın bıdı bıdı..cık cık
Sosyal ağlarda paylaş

30dk geçirirsek beleş kampanyası yüzünden yeminle bigün ölecem valla ölecem billa ölecem.Şerefsiz servis elemanları kaldırımlarda ters yönlerde heryerdeler kaç kere ezilme tehlikesi atlattım.

Ama yapacağımı biliyorum bigün sipariş verecem yolda tuzak kuracam zincir halatla düşürüp dövüp pizzasını parasını çalacam şerefsizin kararlıyım!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...