Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Üniversitede şarap skandalı!

Quel-Thul

Öne çıkan mesajlar

Turkceplease said:

goldbären said:

Turkceplease said:

yok vazgeçtim.
içsinler deyyuslar

ya buna ne demeli?

ilk türbanlı hostes gelmiş beyler

http://www.spothaber.com/haber.asp?id=137232

Sonra böyle ağzıyla içmeyi bilmeyenlerin bedelini senmi ödüyorsun.?Alkolu tüketim konusunda ne kadar özürlü insanlarımız var anlatmama gerek varmı?DÜniversitelerde 17 18 yaşında içkinin havasını atacak ergen gençlerle dolu olduğunu unutuyormusun?

Gel senle bi senaryo sallayalım;

Böyle ünivde içki lıkır lıkır içiliyordur.Sonra kekonun teki bi kıza sarkıntılık yapar.Sonra senmisin benim hatuna rerörö yapan bi eleman çıkar sonra onun arkadaşlarıda lan ezdirmeyiz rörörö yapar.Sonrada bunun adı kürt vs türk olur yada sağ vs sol.Tv de izleriz ali veli üniversitesinde 2 öğrenci grubu çatışıyor.

Sonra sizler çıkarsınız HÜKÜMÖT YÖNETEÖMÜREEEE

Sonrada dahada modern üniversitelerimiz olmuş olur değilmi.Abi hala alkol ile politika yapanları gördükçe üzülüyorum.Alkolun yeri üniv değildir.Sokak değildir.Herşeyin yeri vardır.

teyzemin bıyığı olsa amcam olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı üniversitelerde dökülüyo abi hala bahar şenliklerinde.
O kadar abartılı olmasa da.

Hala süper elit, entelektüel karizmatik ve delikanlı üniversiteli gençlerimiz yok etrafta. Polat Alemdar'ı da var, sevgilisi için ortalığı yıkan da var, alkolden işin bokunu çıkaran da var.

Yalnız bunun şu andaki konuyla pek alakası yok.

Aslında bu konu yumurta atan gençlere taşınır da sdf gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

SPectre88 said:

her dinini yaşıyan türban takmak zorunda her dinini yaşıyan yobaz olmak zorunda demi size göre aferin böyle devam.

öyle bi şey demedim.
Sana göre her sıkmabaş ama açık kızlara orospu diyor, ya da sevgilileriyle sokakta sevişiyor.

yo bende öyle birşey demedim onlar yıkanmış beyinleriyle akşam 7de evlerine kapanarak, erkeklerle konuşmayarak ama internetle smsle fingirdeşerek sonrasında gizli gizli buluşarak, ablalarıyla sohbet ederek kitap okuyarak(Kuran niye okumazlar bunun açıklaması zaten yok) ot gibi bakteri gibi yaşayan insan topluluğu.

bu insanlar şimdi her fakültedeler 10-20 yıl sonra hayatımızda olucaklar ne faydası olucak bu beyinlerin bu ülkeye.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim okuldaki bir hocanın tipik davranışı, öğrenciye potansiyel suçlu muamelesi yapmak. üniversitede kopya çekenler var mı? tabi ki var. Her öğrenciye "bu kesin kopya çekmeye çalışıyodur, kesin raporu sahtedir, kesin beni kandırmaya çalışıyodur" gözüyle yaklaşmak doğru mu? Hayır, paha biçilmez
Sosyal ağlarda paylaş

Turkceplease said:

gürültüsü patırtısı eksik olmayan bahar şenliği olmuyor yanlız.Benim dediğimde o adam gibi içmeyi bilmeyen sürülerce insan var.

iyide adam gibi içmeyi bilmeyenler sadeec senliklrde mi ortaya cıkıyor ??? maçlarda içenler nolcak ?.. avrupa sampiyonasnda yari finale cıktmzda icip sapıtanlar nolcak ? o zman bundan sonra Avrupa kupalarina da gitmeyelim olur mu ??
p.s: Valla Ç.Ö.M.Ü de yıllardir senliklerde hic bir sıkıntı olmadi... galonla bira tüketildi ama hic olay yasanmadi...
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Türkcepls ufaktan ufaktan icki sadece evlerde serbest olsun gazini veremye calısıo yanlz lol...

olmaz abi adam karısını bıçaklar içki yüzünden çocuğunu keser, atar kendini balkondan falan. toptan yasaklansın.

bak göreceksin alkol yasaklanınca ülke nasıl feraha çıkacak
Sosyal ağlarda paylaş

Spectre88,

Şimdi bana yaklaşımının komikliği açısından Ardeth'in öğrencilerine belirtildiği gibi yaklaşan hoca tipinden farkını söyler misin?

SPectre88 said:

balon said:

SPectre88 said:

her dinini yaşıyan türban takmak zorunda her dinini yaşıyan yobaz olmak zorunda demi size göre aferin böyle devam.

öyle bi şey demedim.
Sana göre her sıkmabaş ama açık kızlara orospu diyor, ya da sevgilileriyle sokakta sevişiyor.

yo bende öyle birşey demedim onlar yıkanmış beyinleriyle akşam 7de evlerine kapanarak, erkeklerle konuşmayarak ama internetle smsle fingirdeşerek sonrasında gizli gizli buluşarak, ablalarıyla sohbet ederek kitap okuyarak(Kuran niye okumazlar bunun açıklaması zaten yok) ot gibi bakteri gibi yaşayan insan topluluğu.

bu insanlar şimdi her fakültedeler 10-20 yıl sonra hayatımızda olucaklar ne faydası olucak bu beyinlerin bu ülkeye.
Sosyal ağlarda paylaş

lan gürültü patırtı tabii olacak, %kaçtır bu..

çok cüzidir.

abartıyorsunuz ve olayı dayandırdığınız ayak tek kelime ile kof...

çürük bişiye bel bağlamaya çalışıyorsunuz da olmadı bu sefer. onun dışında başlığa söz konusu olan metin kendisinin hitap ettiği tayfayı gaza getirip, sadece onların bakış açısını okşamaktan ibaret. yazı olarak hiçbir değeri yok yani.

ha gerçi aşırı dinci cenaha göre genç dediğin hiçbir şey yapmamalı. ne yaparsan yasak, ne yaparsan eleştiri, ne yaparsan suç.

keşke "üni.ye de gitmesinler. yasssahhh" deselerdi zamanında. şimdiki sıkıntılarımız hiç olmazdı bak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Turkceplease said:

daha aklı bali olmayan insanların olduğu ortamlarda serbest yaparsan ağır sonuçlarına katlanırsın.

zaten bu dediğin cümle üniversitelerimizdeki gençleri tarif ediyorsa kapatıp gidelim bu ülkeyi daha iyi

Cümlem hatalı olmuş.Birçok aklı bali olmayan insanın diyebilirdim.Tamamını kast etmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

lan gürültü patırtı tabii olacak, %kaçtır bu..

çok cüzidir.

abartıyorsunuz ve olayı dayandırdığınız ayak tek kelime ile kof...

çürük bişiye bel bağlamaya çalışıyorsunuz da olmadı bu sefer. onun dışında başlığa söz konusu olan metin kendisinin hitap ettiği tayfayı gaza getirip, sadece onların bakış açısını okşamaktan ibaret. yazı olarak hiçbir değeri yok yani.

ha gerçi aşırı dinci cenaha göre genç dediğin hiçbir şey yapmamalı. ne yaparsan yasak, ne yaparsan eleştiri, ne yaparsan suç.

keşke "üni.ye de gitmesinler. yasssahhh" deselerdi zamanında. şimdiki sıkıntılarımız hiç olmazdı bak.

Bu arada üniversitede içki serbest olmalıdır, içilmesi de kimseyi ilgilendirmez diyorum. Karıştırılmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Turkceplease said:

Ardeth said:

Turkceplease said:

daha aklı bali olmayan insanların olduğu ortamlarda serbest yaparsan ağır sonuçlarına katlanırsın.

zaten bu dediğin cümle üniversitelerimizdeki gençleri tarif ediyorsa kapatıp gidelim bu ülkeyi daha iyi

Cümlem hatalı olmuş.Birçok aklı bali olmayan insanın diyebilirdim.Tamamını kast etmedim.

bir çok müslüman islamı yanlış yorumlayıp terörist oluyor, o zaman kamusal ortamlarda dini yasaklayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...