Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpeğimin son zamanlardaki garip davranışı?

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

7 yaşında cooker-labrador kırması bir köpeğe sahibim. (Resmini albümde benim kısmımdan görebilirsiniz.) Ancak köpeğim son 2 haftadır falan garip davranmaya başladı. Sürekli evde kafasını eğip uzun süre yere bakıyor. Arada salyası falan bile döşemeye akacak kadar uzun sürebiliyor. İlk başladığında sırf böyle yapıyordu. Şimdi ise genel olarak normal, her şeyi normal yapıyor ama arada böyle dürtmedikçe saatlerce sürebilecek uzunlukta bir süre boyunca aşağı bakıyor. Baktığı tek bir nokta değil hep farklı yerlerde ve ev her 2 günde bir siliniyor yani koku kalmış olması da pek mümkün değil. Sebebi ne olabilir?[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşı kaç ?? Bak yaşı ilerlemişse onu bir veteriner e götür çünkü ya ilerleyin bazen Beyinde ur oluşabılıyo kopeklerde Ama çok nadir bir durum bu benım köpeğime oldu :( söylemek bile istemiyorum ama köpeğinin sağlığı için bi baktırt..[signature][hline]Dead Or Alive|GaLaTa§aRay|¤Mortal Kombat: Deadly Alliance¤
Diiceeyyy Tosbaaa Playlist!!!
1)Şappur Şuppur 2)Halayımız Bitmesin 3)Bebeem!(İbraam Daddlısens)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ama 2 haftadır böyle sürekli yerlere bakıyor. Neyse, düzelir umarım. En azından ilk başta bakarken hiç tepki vermiyodu şimdi sadece "boş zamanlarında" arada bir bakıyor. Yemek uyku oyun ve gezme falan dışında arada bir yani.[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.

[Bu mesaj Rewendor tarafından 27 Ağustos 2004 14:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...