Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şöyle güzel bir server.

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

Bende bir tane yazayım. Alliance pvp oynamak için guild bakınırken, Stormscale HORDE tarafında bonded by blood diye bir guild bulmuştum. Bir iki hafta bekleyip, birşeyler yapabildiklerini gördüğümde arkadaşım ile oraya transfer olmayı düşünüyoruz. Şu sıra olayı canımızı sıkmasın diye bekliyoruz da diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

bende başka bi başlık açmadan surdan sorayım dedim, 80 gnome mage karakterim var, şu an bulunduum server lag/queue açısından kötü bi halde ve her servera free migrate var.

Türklerin cok oldugu bi pve guildi varmıdır, güzel ortam ve ciddi raid yapan ??

bu arada, tbc den beri mage oynuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

bende başka bi başlık açmadan surdan sorayım dedim, 80 gnome mage karakterim var, şu an bulunduum server lag/queue açısından kötü bi halde ve her servera free migrate var.

biz bi kaç arkadaş yani nası diyim mahalleden kafede ordan burdan en az 10-15 arkadaş falan hep bambaşka yerlerde oynuyoduk toplanma kararı aldık hepberaber bi yerde oynayalım dedik. şimdi araştırıyoruz. hem pvp hemde pve yapıcaz. guild arıyruz pvp si güzel böyle 25 dakka sıra bekletmeyen hemen çat çat gelen bi server pve de zaten sıra beklemeyız tankımız cartımız curtumuz var. yani hem böyle pvp si hareketli güzel heyecanlı hemde pve si olabilen bi server arıyoruz şu anda. homagoşumudur nedir bi server varmış orayı söylediler. frostmane de patidekiler var. bakıyoruz yani.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

shine vardı ally tarafında ciddi raid yapan bi sor istersen mage'e ihtiyaçları var mı die
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...