Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OHA! Oyun indirdim diye "YASADIŞI REREÖR" uyarı maili geldi!

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Hangi trackerdan çekiyordun bu arada?

Sanırım vpn bağlantısında tam net bulamıyorlar. O esnada kimler bağlıysa herkese gitmiş olabilir e-mail. Şikayetçiye geri dönmedik, istersen sen dön ama tavsiye etmiyoruz demişler birde.

Torrent trackeri da takip ediyorlarmış ^^
Sosyal ağlarda paylaş

VPN'de tek IP çıkıyor evet, tanıyamazlar direkt olarak beni fakat okul ağı içerisinde yani VPN ile dışarı çıkmadan önce kullanıcı adı parola verilmiş herkese ki internet kullanımı izlenebilsin. Yani benim indirdiğim belli. Ama LRZ'dekiler çok iyi niyetli cidden, belki senin dandik dosyalar o copyrighted material ile aynı adlıdır da öyle denk gelmiştir yazmışlar yani, ötesi yok. Neyse uyarı ile yırttık sanırım, LRZ'e bi mail çekiyorum "laptopum zombie olmuş virüs programı kurdum şimcik bişi olursa haber edin" diye. Daha da tövbe. İstanbul'a gidince kökleyeyim bari. Memleketin gözünü seveyim ya.

Bi de public tracker'dan çekiyodum cidden. Benimki de iyi cesaretmiş cidden, nası torrente vurmuşum kendimi.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar nasıl takip ediyor acaba :)

public trackerdan oda torrenti indiriyordur, listelenen eşlerin iplerde seni gördü mü patlatıyordur yasal uyarıyı ^^

Torrentte başka türlüsü nasıl olur ki, internet sağlayıcı torrent dosya ismini görebiliyor mu trafikte ? Hangi iplerden alışverişi görüyordur elbette ama torrent ismine kadar görebiliyor mu ? Kaldı ki anında başvurduğuna göre internet sağlayıcısından değil bizzat bahsettiğim yöntemle yapmışlardır olayı
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yok, kime sorsam ödleri patlıyo illegalden. Geçen çocuğun biri yeni laptop almış, baktım Freedos mu, daha dandik bi Linux dağıtımı mı ne kullanıyo, daha doğrusu can çekişiyo herif bi dünya para vermiş. Dedim kodumun fakiri Windoz çeksene. Yok dedi polizay gelcek. Dedim tamam ben çekeyim sana crack'li kullan. Yok abi ben kullanmam korsan sağol dedi. Garip insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah herhalde, bilsem olurdum. O an farkında değildim öyle bişi olduğunun, yeni keşfettim ben de.

Bu arada @Ged, adamlar donuma kadar izlerler abi, LRZ'ten alıyo bizimkiler interneti, Avrupa'nın 2. süper bilgisayar ağının olduğu yönlendiricilerden öyle diyeyim ben. http://en.wikipedia.org/wiki/Leibniz-Rechenzentrum

İyicene kullanmak zorunda kalırsam Türkiye'deki PC'me uzaktan bağlanıp ona çektiricem Torrent'i, sonra inen dosyayı ssl-vpn kurup çekicem, başka bi çözümü yok yani. Bunu da çakarlarsa yuh zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...