Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

level 20 olduğumda 10k gold birikmiş.Herşeyi alıp satıyorum.Sonra Whiterun'daki blacksmith adam ve kızından sürekli iron dagger malzemesi alıp LvL 90 yaptım blacksmith mesleğini.Ve deadric bow yaptım kendime.Epey farketti.Giant görevi vardı yapamıyordum resmen.Bir atış ile sneak olarak ancak 20 de biri gidiyordu canının.Sözde o kadar sneak ile 3x yaptık bow skillini.Şimdi gittim deadric bow ile denedim 5 te biri falan eksildi.Biraz kite ile yapabildim sonunda.Zorluk dereceside adept.Orta seviyede bile epey kasıyor oynaması.Light armor ile vurdularmı inletiyorlar resmen.

Blacksmith nimetlerini görünce acaba paladin gibi bir char mı yapsam dedim.Video izledim elemanın birisi almış kılıç kalkanı eline kafasına vura vura işkence gibi kesiyor ejderhayı.Ekstra olarak sanırsam restoration kasmış.Bayaa etkili gözükyordu.Sneak ile yaklaşıp farkedilmeyelim diye maymuna dönüyorum.Böyle allah ne verdiyse girişmek daha zevkli sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

devin mamutun leveli senden 10+ level falan yüksek ondan :) aynı levellara gelince sorun olmuyor,

sneak başlarda skill çok yüksek değilken problem biraz ağzına giriyorlar anında, ama ilerde 100leyince çok rahat bide ench. ile destekleyince armordu yüzüktü falan, farketmeleri çok zor oluyor. bide illusion gidip invisible büyüsünü alabilirsin, büyüde ses çıkarmama perkinide alınca tamamlanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Asil workshop bok gibi

En ufak update de oturup yeniden download etmeye kasiyor modun tamamini

Ev modu filan cektiyseniz, adam containerlara ince ayar cekmisse butun esyalariniz gg, modun eski versiyonu nexustan filan varsa bulup anca oyle kurtarirainiz itemlari

Modlar tek versiyon olarak geliyor, atiyorum adam better females texture modu yapmis cok guzel, butun kadinlara lady gaga level makyaj dayamis standart versiyonda, gg direk mod cope, nexusta ise bi alternatif pack koyma sansiniz var bu tip modlarda

Script extender destegi yok hala workshopun, adam gibi kapsamli hicbir mod script extender olmadan calismaz skyui den goruldugu uzere, new vegas in project nevada ekibi gidip skyrim modu yapsa yalan olucak

Daha cok eksisi var, sevmedim ben direk workshopu

Nexus mod manager cok iyi yeni hali, new vegas dan beri manager kullaniyorum zaten eskiden manuel kasardim kabus oluyordu
Sosyal ağlarda paylaş

%10 bow bonus veren bi item disenchant ettik diyelim, sonra black soul gem ile enchant yaptık. fakat daha sonra %30 verenini bulduk, haliyle bunu disenchant yapamıyoruz. yani yapsak bu sekilde yeni yapacagımız itemlerinde özelligi direk artıyor dimi ? bunun bi yolu varmıdır. en basta %1 bile yaptıysak hep öylemi kalıyor? yoksa degistirip arttırmanın bi yontemi var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

"Tatar Ramazan" said:

Inventoryi düzenleyen, madenleri parıldatan, dragonları biraz güçlendiren modlar gayet gerekli be abi öyle deme

var mı böyle bir essential mods listen?

bu site sırf modlar için mesela; http://skyrim.nexusmods.com/index.php ilk 25 listesi var tutulan modları birarada anlatan
Ben inventory için, SkyUI
Parlayan madenler için, Glowing Ore
Daha güçlü dragonlar için, Deadly Dragons kullanıyorum
bi de ok craft etme modu var onu yeni yükledim pek denemedim ama mantıklı geldi yani
Sosyal ağlarda paylaş

benim yanımda takılan bir kadın vardı whiterun dan yumruk kavgası sonrası yoldaşım oldu.Hep dayak yiyip tekrar canlanıyordu.Ben de yanlışlıkla kargaşada sneak modunda bu ablanın sırtına yapıştırdım oku.Hem critic vurdum hemde 3x.Abla bir daha kalkamadı yerden.Yazık oldu valla.Ama durmadan canlanan abla neden allah diyemeden öldü anlamadım açıkçası.Kendisini amele olarak kullanıyordum.Epey faydası oluyordu 2x inventory.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...