Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük pizza + Kola 9lira

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

lan zaten bu pizzacıların mantık çok salakça. pizzaları çok pahalı yapalım sonra bi tane alan bi tane bedava verelim.

mesela pizzahutta nerdeyse sınırsız fiyatında küçük pizzaların fiyatı ve malzeme olarak da pek br fark yok

ya evet mantıkları saçma yazın 9 lira olan şey kışın 30 liraya çıkıyor...sonra diyorlarki o 30 lirayı gene ver ama 2 pizza alıcan zart zurt.
fakat sınırsız piiza ile küçük pizza arasında şöyle bir fark var.sınırsız alınca ne çıkarsa bahtına...özellikle basıyorlar hamuru ona,ve malzemeden de kısıyorlar,daha çok domates sosu ve pizza peyniri oluyor...içecek yok ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

:D:DDD... evet doğru öyleymiş:)ben direk geçerlidir diye okudum,öylesi daha mantıklı geldi bana çünkü,hani benzinden falan tasarruf yaparlar diye:D
FromTheHell said:

zeper said:

offf pizza istedi canım...evlere servisi yokmuş bu kampanyanın:(

"Restoranlardan bizzat alımlarda geçerli değildir." yazıyo abi detaylar kısmında.
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

Ardeth said:

lan zaten bu pizzacıların mantık çok salakça. pizzaları çok pahalı yapalım sonra bi tane alan bi tane bedava verelim.

mesela pizzahutta nerdeyse sınırsız fiyatında küçük pizzaların fiyatı ve malzeme olarak da pek br fark yok

ya evet mantıkları saçma yazın 9 lira olan şey kışın 30 liraya çıkıyor...sonra diyorlarki o 30 lirayı gene ver ama 2 pizza alıcan zart zurt.
fakat sınırsız piiza ile küçük pizza arasında şöyle bir fark var.sınırsız alınca ne çıkarsa bahtına...özellikle basıyorlar hamuru ona,ve malzemeden de kısıyorlar,daha çok domates sosu ve pizza peyniri oluyor...içecek yok ayrıca.

bundan dolayı
http://notoku.com/wp-content/uploads/3167_04_sek_4_3.gif
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...