Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizcede ?

Angelotti

Öne çıkan mesajlar

said:
Azmodai, 10 May 2003 22:57 tarihinde demiş ki:
deep cok gereksiz bir tepki ve konusma. CNBC-E deki yayinlanan cogu sey oldukca guzel ve ilgi cekici. Insanlarin zevki hakkinda yorum yapmak sana kalmis degil. CNBC izlemekle ozentilikte olmuyor, kaliteli bir kanal ve kabul etmek lazim. Dizileri komik ilginc ve guzel, insani cekiyor.

Allah icin soyle ben simpsons'u baska nerde izleyecem? its a man's world'u nerde izleyecem? bazi klasik filmlerin orjinal halini nerde izleyecem?

Lutfen insanlara saygi duy, sirf sen sevmiyorsun diye diger insanlarida zevkleri yuzunden damgalama. Benim en cok izledigim kanallarda Eurosport ve CNN, budami beni ozenti yapiyor? Yapiyorsada senin gozunde pek onemli degil benim icin, kendi kisisel zevklim ve istedigim gibi izlerim.

atiyorum.... bencede zaga izleyen herkes ozenti. hadi bakalim bunun sonu nereye kadar varabilir sence? (Zagaya laf ettigimden degil oldukca severimde ama ornek gerekiodu, hulya avsar showu kullanamadigima gore bunu kullandim :))[hline]Hangisi daha iyi?
Azmodai...

benim yerime azmo cevabı vermiş zaten[hline]Nothing is stopless.....Except Levie.....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fiercewind, 11 May 2003 01:59 tarihinde demiş ki:
cnbc e güzel kanal fln ama kanal özenildğini de ilk defa duyuyorum yani biri herkes izliyo diye izliyo olamaz cnbc e gibi geliyo bana.cümle düşük oldu toplayamadım neyse.

agresif bi cümle olmuş ama Cnbc-e rulz diyen arkadaşın da konu ile nereden bağdaştırdığını anlayabilmiş değilim.fazla formal oldu bu post sinir oldum....[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık

oturup çocuklar duymasın gibi bi yapmacık aile dizisini izleyeceğime cnbc-enin insanı dizi izlettiğine inandıran dizilerini izlemeyi tercih ederim demeye çalışmışım yani.[hline]Nothing is stopless.....Except Levie.....
Sosyal ağlarda paylaş

-nıhahahah entelim ben, bababa maho bak tv isliom nıhahahah
-la havleee....

:-P tamam ya tartışmaya bile gerek yok yani, çocuklar duymasın gereksiz bir dizi olduğunu kanıtlıyor(aşırı derecede yapmacık yani, ben öyle bi aile yapısı olduğunu sanmıyorum,böğhk) :-P Cnbc-E de zaten akşam kuşağı ile bizleri etkisi altına almış heralde :-P[hline]®©
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 10 May 2003 22:47 tarihinde demiş ki:
cnbc-e niz batsın! Sırf özentilik başka birşey değil.Beğendiğinizden de değil. dünyanın en kötü filmi çıksa cnbc-e de oynasa yine seyreder ve beğenirsiniz.Önyargı.[hline]Mutlu olmaya yetmez ki...

İnsanların zevkleri , hobileri ne zaman entellik veya özentilik kapsamına girdi onu anlayamadım .. [hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®

[Bu mesaj theKingpin tarafından 11 May 2003 11:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cnbc-e yi izlemek özentilik değil tabi ama deep-night ta şunu söylemek istemiş olabilir

bazen insanlar sırf farklı görünmek için yada şu an tam adını koyamadığım yurdum malını kötüleyince bi bok beceriyomuş trendine katılıyolar(lafım leviemax e değil)
yada gavur ne yapsa iyi yapıyo, yapıyo abi bu adamlar işi bizimkiler beceremiyo

ki bende hak veririm böyle yapanların özenti olduğuna[hline]I ma sucka for love.....

[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 11 May 2003 15:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar gocunmak yersiz bence. Cnbc-e izleyenlerin çoğu özentiliğinden izliyor. Olay o yani herkesin bu kadar aşırı tepki vermesine gerek yok. Keza kanalın iyiliği ya da kötülüğünden de bahsedilmemişti.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

Ben öyle düşünüyorum. Şahsi düşüncemdir.
Her postumda söylemem mi lazım bu cümleleri bilemiyorum.

said:
Tarist_Windveil, 11 May 2003 15:39 tarihinde demiş ki:
Nerden bilebilirsin ki?Araştırma falan mı yaptın?
Yapmış olsan bile anca yakın çevrendir..Herkesi nerden bilebilirsin ki?[hline]Everything is about Sex,Drugs and Rock n' ROLL !

The Anarchist Reality is Imprisoned by Self-control and Time
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 11 May 2003 16:53 tarihinde demiş ki:
Zalim e süper deyipte cnbc-e ye bok atmak ta ayrı bi lol lük hareket[hline]Zed, 08 May 2003 22:30 tarihinde demiş ki:
çift mesajı da özellikle attım, ilkinde anlamazsan ikincisinde anla diye

Sanane belki adam mahsun kirmizigul hayranidir.
Belki onun arkadas cevresine gore turk dizilerine bakmak entellik sayiliyordur.
bisey daha soylemek istiyorum bircok yabanci muzik dinleyicisi de ozentilikden dinliyor.[hline]ERKEK ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ
FENERLI OLMAK AYIP DEGIL YETERKI CAKTIRMA
BESIKTAS
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım paticik'i de özentilikten bu kadar çok ziyaret ediyoruz?[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bu işler özene bezene olur zaten adam pat die herşeyi görüp ben bunu sewiorum diyemez.
bakar etrafına, kimler cnbc-e izlio kimler mahsunu izlio die, kendisine ordan pay çıkarır we birini seçer... gibi.
yabancı müzik çoğunlukla dinlemek özentilikten mi yoksa şu an türkiyede müzik sektorunu kral tv de çalan krolar ele geçirmiş ondan mı ?
az buz güzel müziky yapan war türklerde ewet, ama yabancıların sayısı daha fazla ornek olarak, ayrıca ingilizce daha kapsamlı bir dil hede hodo war mı ?[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pierre, 11 May 2003 21:10 tarihinde demiş ki:
said:
arcane, 11 May 2003 16:53 tarihinde demiş ki:
Zalim e süper deyipte cnbc-e ye bok atmak ta ayrı bi lol lük hareket[hline]Zed, 08 May 2003 22:30 tarihinde demiş ki:

Sanane belki adam mahsun kirmizigul hayranidir.
böyle sert çıkmışsın ancak yazdığımı bile doğru düzgün kavrayamamışsın
mahsun u ister sev ister sevme dizi kötü olay o
ha sen bi daha sanane dersin şimdi
anlamamışsındır yine..[hline]Zed, 08 May 2003 22:30 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

kiefer sutherland ile mahsun kırmızıgül'ü de kıyaslarsanız şaşmayacağım..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

Ohoheh mahsun kırmızıgüle gelmiş konu. Ne alakası var o adamla bu yazılanların. Millet birbirinin zevklerini tartışır olmaya başlamış. Adam mahsunu seviyosa seviyodur bunda gülünecek bi durum yok zaten. Asıl gülünç olan şey "oheoeh herife bak zalim izliyor oheoeh" gibisinden laflar söylemek. Adam seviyosa izler sen bunu çok komik bir şeymiş gibi söyleyemezsin. Söylersin de ben özentiyim demekle eş manaya gelir.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 10 May 2003 22:47 tarihinde demiş ki:
cnbc-e niz batsın! Sırf özentilik başka birşey değil.Beğendiğinizden de değil. dünyanın en kötü filmi çıksa cnbc-e de oynasa yine seyreder ve beğenirsiniz.Önyargı.[hline]Mutlu olmaya yetmez ki...

Seçtikleri filmler, hepsi olmasada gösterimdeki çoğu dizileri gayet kaliteli ve adamların yurdum insanı izlesin diye abuk subuk magazin programları veya ipe sapa gelmez action filmleri gösterme gbi bir kaygıları yok. Festival filmleri gösteren başka bir kanalda yok. Senin zevkine hitap etmeyebilir ama gerçekten meraklısı için kalite bir kanal...

Özentilik kavramı kişiden kişiye değişir, misal sen şu gereksiz çıkışla benim kafamdaki özenti tiplemesine birebir uyuyorsun. "Şu kanalı izleyenler özentidir" nasıl bir çıkıştır, insanları mantıksız bir şekilde belli bir sınıfa sokarak, gereksiz hakarette bulunmakta kendini gösterme çabasıdır, gereksizdir..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben senin yazına ithafen söylem[edim]iyorum hiçbir şeyi kaldı ki cnbc izleyenlerin tümüne özenti falan demedim. Kendi izleyicisinden çok o kanalı izleyen kişilere özenen kişiler tarafından seyredildiğini söyledim ben. Öyle bir genelleme yapmak yersiz olurdu zaten.

said:
Azmodai, 12 May 2003 23:43 tarihinde demiş ki:
adiemus... "ahahaha zalim izlio krodurrr" muhabbeti hakkinda yaptigim yorumlari birdaha okumani siddetle tavsiye ederim, ve o yaziyi kaale aldiktan sonra yorum yapmani oneririm. Burda kimse muhahah zalim izlio kroooo diemez, demez, bu yersizdir, ama biri nasil ahaha zalim izlio krodur diyemezsede haahaha cnbc izleyen ozentidir diyemez.

Pierre, bu arada senin turk/hollandali olman konuyla pek alakasiz, ve nickin icin soyluyorsan yinede bir bahane degil. Insanlara boyle cikis yapmak son derece gereksiz bir harekettir. Bende italyan/turkum, ama oturupta ahaha ben opera izlerim siz ozentisiniz diye dolasamam.[hline]Hangisi daha iyi?
Azmodai...
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

kendine yapılmayan bir haksızlığa karşı bir söz söylemek gereğini hissetmezsin yani adiemus?[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...