Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski Accountu Geri Satın Almak..

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Ben baya ucuza oyunu bırakayım diye iyi olduğunu düşündüğüm bir arkadaşa satmıştım accountumu. Şimdi şeytan dürtüyor gel oyna diye(daha çok arkadaşlar dürtüyor gel gel gel diye :P ) Ne yapsam ne etsem adamı arayıp satmadıysa accountumu geri satın almak istediğimi mi söylesem yoksa boş account alıp tekrardan uğraşsam mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Sattığım arkadaşım değil yaf sadece eğer geri satın almak istersem olumlu bakabiliceğini düşünüyorum. İyi birine benziyordu.

Bir de tekrardan kasmak falan hiç sorun deil de. Hani hatıralalar %310luk binekler ne bileyim tüm recipeler falan vardı falan, bunlar geri alma isteği uyandırıyor bende.
Sosyal ağlarda paylaş

Acc.'u sattığın kişi oyunu hala oynuyorsa neden sana geri satsın ki?

Oynamıyorsa da büyük ihtimalle satmıştır ztn acc.'u. Bence pek seçeneğin yok, adamın oyunu bırakıp, acc.u kenarda bekletmiyorsa satmıcaktır sana ztn oynadığı acc.'u

Sen şimdiden yeni acc. alıp kasmaya başla :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oynamayacaksan bile bir daha, sadece hatıralar için bile satılmaması gerekli diye düşünüyorum account... Alan insan içinde hiçbir anlamı olduğunu düşünmüyorum... 12 Şubat günü, sabahleyin kahvaltı etmeden gidip aldığım o kutuyu, hayatboyu unutmam heralde...
Sosyal ağlarda paylaş

Fefe said:

Oynamayacaksan bile bir daha, sadece hatıralar için bile satılmaması gerekli diye düşünüyorum account... Alan insan içinde hiçbir anlamı olduğunu düşünmüyorum... 12 Şubat günü, sabahleyin kahvaltı etmeden gidip aldığım o kutuyu, hayatboyu unutmam heralde...

2 gün sonrada bi night elf acıp sevgilim, sevgilim mi dedin
Sosyal ağlarda paylaş

Fefe said:

İşte o account durunca oynamama durumları zor oluyor. Sürekli bi haras oynayan arkadaşlar tarafından falan. Çıtır çerez parasına sattım sayılır accountumu millet haraslamasın diye.

@xae sensin kötü >.<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...