Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA:Tim Duncan mı Kevin Garnett mi?

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

Evet çoğu zaman muhabbetlerde tartışmaya yol açmış bir konu.Tim Duncan mı daha iyi Kevin Garnett mi?2 sene üst üste mvp olmuş ve Dreamteam de şuan takımı sırtlayan Tim Duncan mı?Yoksa bu sene mvp olmuş,tutulamaz harika süper mükemmel,karizma,ve benim seçimim olan Kevin Garnett mi?[signature][hline]Nazosu!Var mı KoBe gibisi?

[Bu mesaj RonaldinhO tarafından 21 Ağustos 2004 19:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi ikisde tartışılmaz kalitede oyuncular tabii ama bana sorarsanız KG derim çünkü o daha çok yönlü..timiye gelince o bi takım kurtarıcı fazla yönlü olarak görmüyorum ama yinede kalitesine söz söyleyemem!![signature][hline]Beşiktaşı yenmek [G]üven, [Ö]zveri , [T]akım oyunu ister.......:tebrikz:.......
Sosyal ağlarda paylaş

Tim Dunk-an

KG geçen seneki all star maçında mvp olma hırsı yüzünden şov maçı olduğunu hiçe sayarak hırs yaptı ve şahsi oynamıştı. Bu maçtan sonrada tiksindim kendisinden.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

Tim Duncan

tamamen duygusal, garnett çok cin bakıyor böyle pislik yapacakmış gibi, duncan da ise iş adamı gibi hava hakim

özellikle yukarıda bahsedilen maç duncan dememde etkisini gösterdi onu da belirteyim.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

ikisini de çok severim
duncan'ı biraz daha fazla severim. ama bana öyle geliyor ki KG'yi tutmak Duncan'ı tutmaktan daha zor. KG o boyla inanılmaz fade awayler falan atıyor gününde olduğu zaman.

ama işte Duncan garanti oynadığı için bir takımın çok daha fazla işine yarar.[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

Tim Duncan neden diye sorarsanız.Hatta sormayın karşılaştırıyorum.
1)Tim Duncan oyun disiplini bakımından K.G. çok daha üstün.
2)Tim Duncan Pota altını domine edebilir ama K.G. Bazen zayıf kalabiliyor.
3)Liderlik özelliği daha iyi.
4)K.G'in tek avantajı o boya rağmen çevik olması.
5)Tim Duncan Garanti adam Bkz:Şut yüzdeleri.
6)K.G. Biraz şımarık bir oyuncu bencilleşebilir. Artizlik uğruna saçmalayabilir ama Tim Duncan Sahaya Çıkar basketini oynar.,
7)Takımların başarısındanda görebiliriz.[signature][hline]Like Chef Says.
O yeah...
Sosyal ağlarda paylaş

1) garnett, takımının ihtiyacı yoksa bütün topları kullanmak gibi bir hastalığa sahip değildir
2) liderlik özelliklerini karşılaştıracak olursak ikisine eşit diyebilirim rahatlıkla. hele takım ateşlemeye gelince garnett daha ağır basar
3) şut yüzdelerinde %2'lik falan bi fark var.
4) takımların başarısından karşılaştırmak pek bi zordur. garnett'a eşlik edebilecek oyuncular ilk defa bu sezon geldi. ayrıca timberwolves da sas gibi lal'a yenildi[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

NBA takimlara sorsaniz Tim Duncan mi istersiniz yoksa Kevin garnett imi diye %80 Tim Duncan diycektir. Lakers ust uste 4 sene şampiyon olup rekor kırabilirdi ama Kobe ve Shaq in aralarinin bozuk olmasi , kobenin şimarıklıgı takim oyunu oynamasi gibi nedenlerden dolayi olamadi.Saniyorum Shaq in lakers tan gitmesine en cok sevinen Kobe olmustur. Mevkileri ayni degil ama Kobe yerine Duncan olsa Lakers yenilmez olurdu kesin. Düşünsenize yeni İkiz kuleleri :D[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el
Sosyal ağlarda paylaş

NBA şov işidir. Garnett tam da bu şova uygun kişidir. İki oyuncuda birbirinden iyidir. Ama galiba Garnett biraz daha iyidir. Bir ara Garnett'le ilgili bir jenerik vardı sırf o bile insanların Garnett'i daha çok sevmesine neden olabilir:

The Kid Becomes A MAN !

(Cümleyi yanlış yazmış olabilirim)[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Masticore, 23 Ağustos 2004 09:12 tarihinde demiş ki:
Kobe ve Shaq in aralarinin bozuk olmasi , kobenin şimarıklıgı takim oyunu oynamasi gibi nedenlerden dolayi olamadi.Saniyorum Shaq in lakers tan gitmesine en cok sevinen Kobe olmustur. Mevkileri ayni degil ama Kobe yerine Duncan olsa Lakers yenilmez olurdu kesin. Düşünsenize yeni İkiz kuleleri :D

Hmm genellikle herkes Kobe'ye şımarık gözüyle bakıyor ama neden?Shaq seviliyor kobe sevilmiyor.Sizce hangisi daha bencil?Bence bencilliğinden dolayı sevmiyosunuz kobe'yi.Ama kim daha çok asist yapmış buna gelince kobe daha ağır basıyor dimi?Tamam çok şut çekiyo ama shaq a baktığımızda her aldığını içeri giriyor smaç filan basıyo.Kobe'den aşşaa kalır bi yanı yok o konuda.Ayrıca son 2 senedir playoff larda shaq hiçbir varlık göstermiyor takımı birtek kobe sırtlıyor.Bakın geçen sene spursa yenilmemiz + bu sene.Bence t-mac in yaptığı umursamazlık hareketlerini shaq da yapıyor ve bu yüzden ona gıcığım.Şımarıklık derken laçka laubali ciddiyetsiz oynuyodu filan derseniz kobe için hiçbirşeyden çakmıyosunuz derim.Playofflarda en ciddiye alan adamdı be kobe.Lakersı en ayağa kaldıran adamdı.Neyse konudan saptık ama bi gerekçeniz olmadan böyle insanlara suç atmanız normal değil.Bir insanın egosu olunca rap stiline yakın olunca filan şımarık oluyo bu msjda değil de ilk sayfada biri KG a şımarık demiş.Artizlik yapıyo demiş.Adam neredeyse sırf takım oyunu oynuyo be sprewell le sam cassell le.Adam hırsından dişlerini dökecek oyunu bukadar ciddiye alıyo ama yine şımarık oluyo.!.!.!.[signature][hline]Nazosu!Var mı KoBe gibisi?
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca kobe ile shaq birbirlerine gelen top ve insiyatifi kim belirleyecek kime daha fazla yoğunlaşılacak gibi şeyler yüzünden aralarını açtılar.Tim Duncan ve Shaq olsaydı takımda bence çok daha fazla kargaşa çıkabilirdi.Duncan içeriyi çok zorluyo garanti maranti ama shaq kendine top gelmeyince kıllanıyo.[signature][hline]Nazosu!Var mı KoBe gibisi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 23 Ağustos 2004 12:47 tarihinde demiş ki:
NBA şov işidir. Garnett tam da bu şova uygun kişidir. İki oyuncuda birbirinden iyidir. Ama galiba Garnett biraz daha iyidir. Bir ara Garnett'le ilgili bir jenerik vardı sırf o bile insanların Garnett'i daha çok sevmesine neden olabilir:

The Kid Becomes A MAN !

(Cümleyi yanlış yazmış olabilirim)
Garnett mi şova uygun? gülerim işte buna. Tim duncan all star maçında tarzı olmadığı için şov yapmadı pek ama en azından yapmak isteyenin yapmalarına fırsat verdi. Garnett ise aynı maçta bütün topları kendisi kullanıp şov yapmadı,yaptırmadı.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

O maç onda hırs vardı ama aynı bu sene magloire ın yaptığı gibi.Ama bence de KG şova uygun bi adam.Çok güzel inanarak oynuyo kendinden geçiyo çenesini uzata uzata :D Sonracığıma gayet güzel monster smaçları oluyo arasıra.Blokları güzel rebound kralı oldu daha ne olsun[signature][hline]Nazosu!Var mı KoBe gibisi?
Sosyal ağlarda paylaş

Kobe daha iyi falan değil yane şöyle söylüyüm sana Kobe gibi bi adamı durdurabilirsin. Ama Shaq gibin bi adamı durduramassın yane isteyen deneyebilir ama gerçekten çok zor. Kobe'nin illaki atamıyacağı maçlar olucaktır ama shaq gibi pota altı oyuncuları daima istikrarlı oyunlarıyla dikkat çekerler. 2 senedir iş yapmıyo diyosun geçen sene playofflarda oldukça başarılıydı bence. Bu senede adam çokluğundan top inmediki ona herkez kendisi bişiler katmak istiyor.
Shaq'a pota altında dayanabilicek 1 oyuncu söylermisin bana 1e1de.[signature][hline]Like Chef Says.
O yeah...
Sosyal ağlarda paylaş

garnett patlayıcı gucu cok yuksek inanılmaz bir adam
duncan ezber atışçı yaratıcı ama sakin

valla garnett derim ben ama duncanın da hakkı yenemez tabi...[signature][hline]HellHound, 15 Temmuz 2004 22:10 tarihinde demiş ki:
di mi hocam?

universite yalan zaten bi 10 sene teknik informatik kasacaz... cift dikisimsi!
narin, 15 Temmuz 2004 22:11 tarihinde demiş ki:
annen baban çim yemeye başlar istanbulda 5 senede :)
HellHound, 15 Temmuz 2004 22:11 tarihinde demiş ki:
ben bencilim sorun degil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zerokull, 23 Ağustos 2004 15:40 tarihinde demiş ki:
Kobe daha iyi falan değil yane şöyle söylüyüm sana Kobe gibi bi adamı durdurabilirsin. Ama Shaq gibin bi adamı durduramassın yane isteyen deneyebilir ama gerçekten çok zor. Kobe'nin illaki atamıyacağı maçlar olucaktır ama shaq gibi pota altı oyuncuları daima istikrarlı oyunlarıyla dikkat çekerler. 2 senedir iş yapmıyo diyosun geçen sene playofflarda oldukça başarılıydı bence. Bu senede adam çokluğundan top inmediki ona herkez kendisi bişiler katmak istiyor.
Shaq'a pota altında dayanabilicek 1 oyuncu söylermisin bana 1e1de.
Geçen sene playofflarda minnesotayı kobe sayesinde geçtik.Ondan sonra sayılara bakarak san antonio serisine bi göz atabilirsin ;) shaq a dayanan da ming var bence.Gayet de güzel savunmuştu ilk geldiğinde..[signature][hline]Nazosu!Var mı KoBe gibisi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...