Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekmek Teknesi yeni bölümler...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Atv de yayınlanan ekmek teknesi yeni bölümleriyle Show Tv de başlıyor.

Eski kadroya ek olarak
Özkan Uğur Şafak Sezer ve Suna Pekuysal
katılıyor.

bence bu 3 isimle süper olucak bu dizi...[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

Diziyi izlemezdim, bilemeyecem. Yanlız reklamını gördüm, gerçekten çok iğrenç bir reklam yapmışlar, her gördüğümde tiksinerek kanal değiştiriyorum. Neden beğenmedin demeyin, bilmiyorum ama çok kötü geldi adamın konuşması falan çok itici geldi.[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bence dizinin suyunu çıkarmışlardı
yeter dedirtti bana geçen sezonda.
baydı yani bi yerden sonra[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

Reklamını bende sevmedim hele aradaki şriuuvlsss gibi olan ses efektine kıl oldum[signature][hline]Ben Zydar isimli abimin hesabını 10-25 ağustos arası kullanmış olan şahısım. (Yani 2 haftadır falan Zydar, esas zydar değildi .) Zydarın kardeşi olan benim bu hesabı açmamın nedeni kendime ayit bir hesap istemiş olmamdır
Sosyal ağlarda paylaş

Mazhar Alansonun süper olacağı kesin...
Şafak Sezeri doğru ve uyan bi role koyarlarsa o da güzel olur.
Suna Pekuysal tartışılmazzzzzzzz zaten

Diziye yeni bi hava gelebilir ve geçen sene beğenmediğim ve sıkıldığım bu diziyi yeniden 4 gözle ( :-o ) bekleyebilirim...

Böyle bi değişikliğin kesinlikle yapılması gerekiyodu benceleğin...[signature][hline]]>>>NoelBaba<<<[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...