Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

http://askerleranlatiyor.blogspot.com/

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Tenekeadam said:

mokoko said:

adam 1000km yolu komutanın karısına istediği marka yoğurdu almak için gitmiş.

mokoko said:

adam 1000km yolu komutanın karısına istediği marka yoğurdu

mokoko said:

adam 1000km yolu komutanın karısına istediği

mokoko said:

adam 1000km yolu komutanın

mokoko said:

adam 1000km yolu

mokoko said:

1000km yol

ahaha sunu cok seviyorum ya
Sosyal ağlarda paylaş

Pickles said:

siteye girip hikayelerden ürken 1000kişi bulabilirim !!

hmm askeriyenin kendi yapısından ürken 1milyon kişi bulursam kendi kendini imha mı edecek sistem?

komik bi yasa, yapmayın etmeyin..

site -varsa böle bişi- yanlı bilgi vermekten falan şikayet edilebilir..

hey gerçi böyle yanlı, acaip taraflı yayın yapan, bilerek hatalı haber veren bir sürü tv kanalı, gazete falan var hani. yasalar tarafından onlara dokunulmadığına göre bunlara hiç dokunulmaması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
3000 Askere Tek İğne
Ben askerliğin acemi dönemini Balıkesir’de yaptım.

Bir sabah eğitim alanında aşı vurulacağımızı söylediler. Bütün askerlerin sağ kollarını açtılar tek sıra halinde dizdiler. Sıram yaklaştıkça daha net gördüm ki bir komprasör çalışıyor. Sıhhiyeci bir astsubay havalı tabancayla sırasıyla önüne gelen askerin kolundan tutup havalı tabancanın tetiğine basıyor. Havalı tabancanın ucundaki iğne ben dahil yaklaşık 3000 askerin koluna girip çıktı.

Bu tür aşılama yönteminin hayvanlara yapıldığını duymuştum ama benim de başıma geldi. Toplama kampından farksızdı. Askerden geldikten sonra kan testinde kronik Hepatit B taşıyıcısı olduğumu öğrendim.

İsimsiz, bize ulaşan eski asker

buna güldüm baya ya ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

ya diyolar ki 6 ayda asker olunmaz ver kölelik işlerini.
bence 6 ayda asker olunur angarya işler koşacaklarına günde 10 saat askeri eğitim versinler baklım asker oluyo mu olmuyo mu 6 ayda. sağlık durumu bunu kaldırmayacak olanlara daha basit işler verilsin ama birilerinin hizmetçisi olmasın adam o da yaptığı işin bi faydası olduğunu bilsin.

yarın savaş çıksa şu askerlik yapanların 100 de 1i hazır mı acaba cepheye gitmeye. eskiden askerlik yapanları da demiyorum misal geçen terhis dönemindeki askerlerden kaçı cepheye gidecek durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

lan yarın savaş çıksa neden vatandaş gidio savaşa anlamıormki. bu ülkenin hazır askeri yok mu bunun için eğitim almıs bunun için para alan bunun için yaşayan. hayatının bi zamanında 6 ay yada 18 ay askerlik yapmış adam niye savaşıyo ?? sanki 1930da yaşıorz ya. kaldı mı ole butun ulkede eli silah tutan butun erkeklerin katılcağı savaş.
Sosyal ağlarda paylaş

öle deme dünya savaşı çıksa mecbur savaşıcan "asker yokmu la savaşsınlar işte" deyip evde wow oynaya devam mı etçen.çatışma demioz savaş dioruz

extra: ha ayrıca ben temel askeri eğitim almak istiyorum zaten dünyanın binbir türlü hali savaş çıkmayabilir fakat ; uzaylısı gelebilir, zombi salgını çıkabilir , dünyaya düşen bi meteordan yayılan virüs yüzünden insanlar ölüp kalanlar birbirlerini yiyebilir. elimde silah bile olsa lan bu nası çalışıyodu die düşünmek istemiyorum zombi beynimi yerken.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

Flassh said:

"Malatya'da askerlik yaparken hemşehrim de olan bir teğmen mutfak onbaşısına “oruç falan tutmasınlar” diye söverek talimat verince yanımdaki asteğmen arkadaşımla aynı anda "Nasıl yani!" diye tepki verdik. Ben hızla arka cebimdeki mermiyi çıkarıp G3'e sürdüm, bunu tekrar söylemesini istedim. Teğmen arkasını dönüp oradan ayrıldı ve bir daha geri dönmedi." said:

hahahah yok artık
ama nasıl içkiliyim.

AHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

said:
3000 Askere Tek İğne
Ben askerliğin acemi dönemini Balıkesir’de yaptım.

Bir sabah eğitim alanında aşı vurulacağımızı söylediler. Bütün askerlerin sağ kollarını açtılar tek sıra halinde dizdiler. Sıram yaklaştıkça daha net gördüm ki bir komprasör çalışıyor. Sıhhiyeci bir astsubay havalı tabancayla sırasıyla önüne gelen askerin kolundan tutup havalı tabancanın tetiğine basıyor. Havalı tabancanın ucundaki iğne ben dahil yaklaşık 3000 askerin koluna girip çıktı.

Bu tür aşılama yönteminin hayvanlara yapıldığını duymuştum ama benim de başıma geldi. Toplama kampından farksızdı. Askerden geldikten sonra kan testinde kronik Hepatit B taşıyıcısı olduğumu öğrendim.

İsimsiz, bize ulaşan eski asker

buna güldüm baya ya ahaha

Onu yazan arkadaş sallamış bildiğin,Ben Tekirdağda yaptım askerliği bunun gibiler gelir hasta olanlara yalvarırdı.Bana hepatit bulaştırsana ben eve gitmek istiyorum diye.Ki hepatit olan adamı zaten direk ayırırlardı.Hastaneye gonderilirdi.O anda hastaneye gitme durumu yoksa ayrı tabak canak verilir.Sonra sivile cıkınca anlatırlar susleyerek.Herhalde kendini onemli veya ilgi cekme arzusu mudur nedir artık.Soyle olmuş boyle olmuş diye.
Sahsen herkes yapmalı diye dusunuyorum.Disiplinden zarar gelmez kimseye.Bizim millet adam olması icin burnu biraz surtmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

Mantığın bittiği yerde askerlik başlar. Çok fazla yapılan edileni düşünmemek lazım, doğru ya da yanlış askerlikte öğretilmeye çalışılan en önemli şey; emir ne kadar abzürd olsa da sorgusuz uygulamak. Askerlik eğitiminin temeli bu ve komutana sevgi olmasa da koşulsuz saygı ve sadakat.

Size tuvalet temizletmelerinde ulvi bir amaç falan yok, nasıl ki aikido, kendo kurslarında falan dojoyu temiz tutmak öğrencilerin göreviyse askeriyede de kışlayı, karakolu temiz tutmak askerin görevi.

Kimse o işler için temizlikçi falan tutmaz, orada o işleri yapmasa boş gezecek milyon tane adam varken.

Bu işler dünyanın her yerinde aynı, askeriye bu. Almanya'da, Kore'de falan askerlere rica etmiyorlar, emir veriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Bu işler dünyanın her yerinde aynı, askeriye bu. Almanya'da, Kore'de falan askerlere rica etmiyorlar, emir veriyorlar.

bu kadar yalan olur. bu kadar yalan olur yani. nası inanmışsınız arkadaş bütün dünyayı böyle sanıyosunuz. komünist ülkede olur sadece o dediğin. almanyada falan yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...