Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Finding Nemo

arcane

Öne çıkan mesajlar

bence lion king daha küçük yaşlara hitap ediyor ;)[signature][hline]Küçük bir adada terk edildiniz. Ve ufukta hiç kara parçası bile göremiyorsunuz. Hangi 3 şeyin olmasını isterdiniz?
zgrw, 13 January 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
Black pearl, Bloodmoss, Mandrake Root

Sosyal ağlarda paylaş

valla lion king'in sadece çocuklara hitap etmediğini kesinlikle söyleyebilirim
finding nemo'yu yarın izleyecem o da öyle görünüyo

shrek için yorum yapmiyim çok hoşuma gitti denemez[signature][hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

türkçesi güzel mi ya? hiç bi yerde orjinal oynamıyor da. bi tek maslak princess'ta oynuyor orjinal.
yarın taksimde türkçesine gidicem büyük ihtimal, inşallah hayal kırıklığı olmaz orjinalinden sonra[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Çok harika bir film. Kesinlikle gitmek lazım.[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

benzerlerinden ice age i izlemedim ama shrekten çok daha ince esprilere sahip olduğu kesin. orj şekliyle yani dublajsız izlemek isteyenler önce filmi tr dublajlı izlemeliler yoksa alt yazı okurken bi de ing esprilere konsantre olayım derken filmdeki mekanları inceleyemezler
bu arada ben tr dublajlıda bile konuşmaları zor yakalıyodum çok hızlı konuşturmuşlar :][signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

filme gitmedim ama fragmanda bi balık geğiriyodu orda yarıldım ben. Gidip download falan ediyim bu filmi baya metetmişsiniz.[signature][hline]She calls out to the man on the street
He can see she's been crying
She's got blisters on the soles of her feet
Can't walk but she's trying
The person you have seen is going to suicide.Please remember him...
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Filmi anca bugün izleyebildim. Ne o geç mi buldunuz? Siz geç görmemişsiniz, MOHAA oyununu 2002'de alıp anca geçen hafta kurup oynadım, düşünün artık.

Film pek bir hoşuma gitti. Renklerin güzelliği, konusu, mimiklerin yansıtılması, espiriler hepsi çok güzel.

Dory'e de ayrı bir aşık oldum. Süper kişilik. Öyle bir insan olsa bir ömür göz kapalı geçirilir onunla.

Martıların bulunduğu sahnelerde koptum. Mine! Mine! Mine![signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...