Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gmaile alternatif

Pickles

Öne çıkan mesajlar

Google über google müthiş ama gmaile ciddi rakip olabilecek bir ücretsiz alternatif varmıdır ? Şirket maili kullanıyorum fakat büyük mailleri çokça alıp yolladığım için mailleri serverda tutamıyorum fakat başka yerlerden de ulaşmam gerekiyor. Gmailde [email protected] bulamadığım için alternatif arıyorum. isim.soyad isim_soyad isimsoyadoğumyılı gibi şeyler olsun istemedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Gmail'ın yanında Mail.com kullanıyorum ben yıllardır. GMX ile aynı o da artık zaten. [email protected] hatta benim ki de. Gmail'da [email protected].

POP & IMAP sadece yılda $19.99 verirsen var ama web arayüzü güzel. Depolama da sınırsız.

Gmail gibisi yok ama. Özellikle şu yeni çıkan Priority Inbox olayı email programlarını kapattırdı bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki bu thunderbird'de junk emailleri göremiyoruz (hotmail account'u için). Bunun bir çözümü şöyleki, eğer hotmailden junk mail kısmını kapatıp hepsini inbox'a gönder dersem, thunderbird büyük ihtimal bütün mailleri alıcaktır. Fakat junkmail dediğimiz şey, zaten virus dolu maillerden oluşuyor bunun zararlı olcağı fikrindeyim.

Başka bir şekilde Hotmail'e gelen junk mail'i yine aynı şekilde "Junk" bölümünde görmenin bir yolu var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Adımın türlü türlü varyasyonları, noktali, noktasiz, dogum tarihli, tarihsiz bütün versiyonları dolu olduğu için gmailden soğudum :)

Thunderbird kullanip, bu junk olaylarını halletmek istiyorum.

Dediğim olay Windows Live Mail'de sorunsuz şekilde oluyor, ama o kadar güzel bir program değil. Thunderbird'e geçmek istiyorum ama işte dediğim gibi sorunlar ....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...