Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neti Pot nerde satılıyor?

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

Bende de sinüzit var,iliadin'in hiç bir faydasını göremedim.
ancak mucizevi bir ilaç beni benden aldı,yıllardır da kullanıyorum memnunum iki hap birden atıyorsunuz hem mis gibi uykunuz geliyor hemde burnunuz açılıyor.Eğer iş saatleri içerisinde sinüsleriniz azdıysa kahve ile alırsanız uyku olayını dengeliyor.

Onun dışındaNeti Pot'u kullanıp da aferin-sinüs'den iyidir diyorsanız,ona transfer olayım ama Aferin-Sinüs iki hap da gayet kurtarıyor durumu.

Sosyal ağlarda paylaş

Ilacli olanini kullandim bunun doktorumun istegiyle. Neti pot yerine sikilabilen yumsak bi kabi var. Oyle iskence bir olayi yok. Nefesinizi tutuyorsunuz zaten, genzinize kacma durumu olmuyor. Islem bitincede tuttugunuz nefesi agzinidan burnunuzdan veriyorsunuz, kalan damlalarda akiyor boylece geri.

Tek alismaniz gereken ilik suyun icerde dolasirken yarattigi his. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

burunun sürekli tikanik olmasinin sebebi ne olabilir. özellikle sabahlari genelde tikali oluyor. bu neti pot ise yarar mi?

Bununla ilgili doktora git bence.

Burun etlerinin temelli ya da toz/akar gibi alerjiler sebebiyle buyumesinden, burun kemiginin egik olmasina ya da fazla buyumesine kadar bir suru sebebi var.

Yattigin yer yeterince temiz degilse, toz vesaire varsa en buyuk sebebi bu olabilir ama.

edit : Temiz demeyelim de tozdan arindirilmamis diyelim. Zira ne kadar temizlesende toz kaliyor cogu zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Ilacli olanini kullandim bunun doktorumun istegiyle. Neti pot yerine sikilabilen yumsak bi kabi var. Oyle iskence bir olayi yok. Nefesinizi tutuyorsunuz zaten, genzinize kacma durumu olmuyor. Islem bitincede tuttugunuz nefesi agzinidan burnunuzdan veriyorsunuz, kalan damlalarda akiyor boylece geri.

adı ne ki
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca çoğu kere bunu canlı gözlemliyorum. Örneğin sağ tarafa yatarken soluma dönersem bir müddet sonra yavaş yavaş sağ burnum açılıyor sol burnum tıkanıyor. Aksırmak sümkürmek fayda etmiyor; çünkü birşey yok burnumun içi kupkuru ve tuzlu su çektim kaç kere ama gene çıkmadı o oynayıp duran sıvı. bende sıkıldım artık ve tuzlu su falan çekmiyorum. ayrıca doktoa gidince veriyor antibiyotik ve kullanıyorum. Antibiyotikler bitince gene başlıyor
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

di said:

adı ne ki

Sinus Rinse gibi birseydi sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

daha önce daha da kötüydü. burunu ic kemiginde yamukuk vardi ameliyat oldum doktor düzeldi dedi. Tüm alerji testlerini yaptirmistim o olasilik yok. doktora gitmiyorum yine ameliyat diyecek diye korkuyorum.

bir kaç kez ameliyat olman gerekiyor bu durumda.Yani tek bir ameliyat ile çözüm olmuyor maalesef.Kuzenim de bu durumdan müzdarip ama tabii burun ameliyatı ve sonrası felaket olduğu için
ikinciye insanın pek gözü yemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...