Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neti Pot nerde satılıyor?

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

synthesizer said:

illiadinin ne gibi bi sıkıntısı var? ondan önce vicks sinex kullanıyodum ama turkiyede legal degilmis satisi yokmus. mucize gibi bi spreydi, illiadin de dengi zaten diye biliyorum.
hidroklorik asit ftw. eritiyo açıyo valla beyine kadar :D

Cok cok kisa sureli ve nadir kullanilmalari gerekiyor. Diger turlu bagimlilik yapiyor.

Uzun sureli kullanilanlari var nazobilmemne markali/adli ve 1-1,5 aya cikabiliyor kullanim suresi ama onlarda da sikca tekrarlanmamasi gerekiyor.

Bu kadar sureli ilac tedavisi ile ise yaramiyorsa radyo frekans tedavisi gerekiyor zaten burun etleri icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Alet değilde esas içine katılan tuzu bulmak lazım veya ne tip tuzla yapılıyor bilen varmı mikltarı ne kadar vs falan.

deniz tuzu ama yoksa sıradan tuz da oluyor.

bi büyük bardak 40-42'C suya bi tatlı kaşığı tuz + 1çay kaşığı karbonata acaip iş görüyor.

@bulundu mu diye soran kimse;
tatilden sonra.. pzt-salı full doluyum. çarşamba bakıcam
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

synthesizer said:

illiadinin ne gibi bi sıkıntısı var? ondan önce vicks sinex kullanıyodum ama turkiyede legal degilmis satisi yokmus. mucize gibi bi spreydi, illiadin de dengi zaten diye biliyorum.
hidroklorik asit ftw. eritiyo açıyo valla beyine kadar :D

Cok cok kisa sureli ve nadir kullanilmalari gerekiyor. Diger turlu bagimlilik yapiyor.

Uzun sureli kullanilanlari var nazobilmemne markali/adli ve 1-1,5 aya cikabiliyor kullanim suresi ama onlarda da sikca tekrarlanmamasi gerekiyor.

Bu kadar sureli ilac tedavisi ile ise yaramiyorsa radyo frekans tedavisi gerekiyor zaten burun etleri icin.
okumustum prospektusu, 3 gunden fazla kullanmayın diyordu, ben de kullanmıyorum zaten, dönemsel asırı tıkanıklıklar icin kullanıyorum zaten, ama sanki artık etki etmiyor gibi geliyo
Sosyal ağlarda paylaş

deniz dediğin koca bir serum fizyolojik değil mi zaten? yalnız dalgıçlarda çok rastlanan bir hastalık bu, öyle de bir durum var.

sipeyskeyk said:

benim de sinüsler baya sıkıntılı. işe yarıyorsa ne güzel olur, g... sıkıp da ameliyat olamadım çünkü.

ameliyatla düzelecek diye bir kaide yok yalnız. ben de çok çekmiştim zamanında hatta sürekli gözüme, kulağıma vururdu şerefsiz enfeksiyonlar. benim alerjik sinüzitim vardı kaç doktor gezdiysem hiç biri kabul etmemişti ameliyatı.

sonra memleketi bi terkettim, o gün bugün rahatım.
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:

sevgili dasaa insanı

eczaneye gidiyon
serum fizyolojik alıyon
aynı şey çünkü
pot olarak da en büyük şırıngadan alıp, onunla veriyosun.

aynı şey olur mu abi? hatta alakası bile yok. serum fizyolojik dediğin standart tuzlu su işte.

burada önemli olan uygulama. deviasyon varsa iki damla nacl çözeltisi hulk'a senin 2 yumruk atman kadar bi etki gösterir.

bu neti pot dediğin zamazingo ile bütün yolu temizliyorsun işte.

şimdi sinuslerde 3durumda oluyor. 1.sinde normal açık, ikincisi şişmiş ve üçüncüsü de katılaşmış. katılaşırsa anan ağlıyor zaten. ahanda bu arkadaş katılaşmasın da temizlensin, ilk açık olduğu duruma geri dönsün diye yapılıyor.

keramet tuzlu suda değil yani, keramet uygulamasında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...