Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ricky Martin olabilmek için 19 operasyon geçirdi

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

500 sene ile, inanıyorsan bu saydığınız insanların yaptığı müziklerin %80-90'nın 500 sene sonra aynen ilk günki kadar dinleneceğine eyvallah derim.

ya da LALALALALALALA derim dinlemeyedebilirim mümkün değil çünkü. Her yerde aynı sorun. Bilim de öyle bir döneme girdi biraz. Hala çok iyi işler çıkıyor ama bir yandan da 5 sene sonra lafı bile edilmeyecek onbinlerce çalışma üretiliyor her sene. tüketim toplumu rekabet rörör
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

müzikte nasıl bir gelişme bekliyorsunuz ki onu anlamadım. insan oğlunun daha önce hiç duymadığı bir ses mi bulsunlar?

ne kadar talihsiz bir yorum olmus su, amerikan patent dairesinde 1890 larda "simdiye kadar kesfedilicek hersey kesfedildi, artik yeni birsey kesfedilemez" diyen adam gibi direk

http://www.youtube.com/watch?v=B1O2jcfOylU

adamlar tesla coil otturerek muzik yapiyorlar lan, kimbilir ilerde kac yuz tane yeni muzik aleti cikicak

bizim estel iste, adam gozleme ocagindan darbuka yapmis caliyor hemde hicaz makaminda!
Sosyal ağlarda paylaş

gencmıs abı adam sanırım daha. daha neler neler yapar bu tesla.

ya şimdi asıl mevzu suki, artık hertürlü sesi sentezliyeibliyoruz zaten dijital yöntemlerle, o ses aklımıza gelsin yeter. haliyle artık devir interface devri, bu interface klavyede olaiblir elektro gitarda, tesla coilde, hangisi daha raht hizmet ediyosa insana o kullnılcak. yeni bir enstrümana değil yeni interface anlayıslarına ihtiyacc vare yanı.

atıyorum böle nano devrelerle dolu jole kıvamli bi suray elimi sokup 3d modelleme yapıcaksam mesela, aynı şekilde muzikte yapabilicem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...