Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu mouse u nerden alabilirim???

vaako51

Öne çıkan mesajlar

Valla bone aksine cok önemli bu ayarlamayı olayı.

ben acı icinde yasıyodum, elime uyan mouse buldum artık huzur icinde uyuyabiliyorum. baska mouse'ları 10 dakka kullansam ağrı baslıyo.
benım kadar sakatlanmadan önce adam gbi mouse alın veya az bilgisayar kullanın.

şekli şemali ayarlana bilen bir mouse belki dahada rahatlarıcak elimi, ki g9'un formundada sorunlar var bana göre rat7 ile ayar yapıp onları cözebilir gibiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mouse ve klavye herhalde bilgisayarla vakit geçiren insanların sağlığını etkileyen en önemli iki unsur.

Ben logitech g500 kullanıyorum ve mesela arkadaşımın x5'ini bile kullansam direk rahatsız oluyorum. Aynı şekilde masaüstünden laptop'a geçiş yapmak zorunda kaldığımdan g11'imi bırakmam gerekti ve sc'de wowda falan bir hafta failledim, ayrıca bileğim ağrıyor ciddi ciddi.

Günde 4-5 saat oyun oynayan birisi bence 100 lira üstü bir meblağı klavyesine ve mouseuna harcamalı, hem rahat, hem sağlıklı hem de oyun performansına falan doğrudan etki ediyor.

Ama diyorsanız ki yok ya pek vakit geçirmiyorum bu aletlerle o zaman zaten doğrudan böyle ürünlerin hitap ettiği kitlenin dışında kalıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet çantaya sığmıyor g11, esasen kendileri 1.5 klavye boyutunda aşağı yukarı, hiç bir yere sığmıyorlar rahatça.

Bir de sürekli sök tak yapmam gerekiyor.

G11 ingilizce Q klavye, tuş aralıkları fazla, solunda macro keyleri var, çoğu imleçin yeri farklı direk. (mesela 1 hafta b'ye basamadım laptopta, <> farklı yerde g11'de ve b dolayısıyla biraz daha soldaydı falan falan). Bahanem çok.
Sosyal ağlarda paylaş

vaako51 said:

evet saitek , mükemmel ürünler yapıyolar :D ilk kullandığım mouse ları bu mükemmeldi... şimdi rat istiyorum ama bulamıyorum...

hah gecen hafta almanya - koln de mediamarket de gordum bunu, hatta yuh ne bicim sey lan bu dedim aldimd ondurdum felan biraktim, bilseydim alir gelirdim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...