Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

genç baba olmak istiyorum

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Ellen DeGerenes şovuna katılan Justin Bieber internetten kendisine yapılan hakaret dolu kaba yorumlardan şikayet etti.

Bu tür yorumların kendisini kızdırmasına izin vermediğini söyleyen Justin, bu tür olumsuz yorumlara hep komik tarafından bakmaya çalıştığını söyledi.

"Herkes internette yanlış şeyler yapabilir. Ben de yapmışımdır. Örneğin YouTube sayfamda benden nefretle bahseden çok kişi var. Çılgınca şeyler söylüyorlar. Örneğin kılsızlığımla ilgili. Önemli değil . 16 yaşındayım ve zamanı gelince o da olacak. Örneğin Helyum gazı çekerek şarkı söylediğimi söylüyorlar. Çok komik!”

justinbo
Sosyal ağlarda paylaş

Pickles said:

Genç yaşta parayı vurmasına mı, zaten bok yoluna gitmiş müzik endüstrisine hitap eden müzik yapmasına mı, çocuk olmasına mı, tipine mi

hepsinin karışımı valla. bu kadar niteliksiz bir işle bu kadar çok parayı bu adama verceklerine ülkelerindeki fakirleri doyursunlar, sağlık hizmeti alamayan insanlara biraz sağlık hizmeti versinler küfredicem nerdeyse bak hatırlatma. bi de çocuk lan getirin vurcam ensesine
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte öyle de yapılan işiliğin niteliği ne kadar dandik olursa ben o kadar kızıyorum. ali ağaoğlu en azından dev projeler yapıyor (ne kadar iyi bilmiyorum ama iyi oldugunu var saydim), sabanci falan biseyler uretiyor ne bileyim.

ama bi beren saat dandik bi 15 saniyelik cips reklamı için 300000 dolar alınca ya da justin biber niteliksiz bi iş için servet yapınca sinirlenirim tabi. ha bi de bu niteliksiz işlerin ayakta kalabilmesinin tek sebebi de insan tabanlı olunca daha sinir bozucu oluyor tabi. şu bankaya o bankaya bir sürü kredi borcu olan salak bir insan mesela gidip "fak di sistım" diyen ilk grubun kendisi için bir ses olduğuna inanıyor.

tey allam.
Sosyal ağlarda paylaş

bazı spor dalları öyle ama bazı sporcular bazı başka şarkıcının ya da artizlerin sahip olduğu iş ahlakı, disiplin ve kişisel gelişimin yüzbin katına falan sahip.

bir kere pop müzik endüstirisine çalışan kimsede iş ahlakı yoktur. eğer sen ürettiğin esere gerçekten önem veriyorsun onun mümkün olduğunca mükemmel ve dolayısıyla kalıcı olmasını istersin. pop müzik yapanlar 2 ay dönsün müziğim ben kırabildiğim kadar parayı kırayım kafasındalar. dandik dandik işleri seri üretip sunuyorlar piyasaya.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

kimine şans gülüyor hani ne olursa olsun.

şimdi birinize kanye el atsın, ötekine timba, diğerine de dre...

sülaleniz ihya olur. geçici olursunuz belki, hani o biraz imaja ve sizin yeteneğinize bağlı. ama bu adamlar bir öküzü bile dünya starı yaparlar.

bi dslr bi external alacak kadar star olsam yeter ya =/
olm bu sıralar çok mu fakirim ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...