Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Berber Facialari (saç facialari da olabilir)

DeLi_CeVaT

Öne çıkan mesajlar

hani berbere gidersiniz de adam berbat eder saçınızı,var mı öyle anılarınız?

saçlarımı seviyodum ama kulağıma girmesi rahatsız edince kestirmeye gittim bugün.Her zaman gittiğim berber yerine eve daha yakın bi yere gidiim dedim.Adam kesti biçti baktım çok kötü oldu.Madem öyle dedim hem jöleden de kurtuluruz kazı gitsin hehe sonuç olarak cillop gibi olmasam da azıcık bi saçım kaldı ve uzasınlar istiyorum böhüüeeee!..
Bi de okulda ''gel lan kel eheuheuhe'' denip kafaya şaplak yeme olayı da var..[hline]Resmim..

[Bu mesaj DeLi_CeVaT tarafından 03 Kasım 2002 02:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene oldu
saçları uzatıodum
okulda ötmeye başladı horozlar..
kes kes dediler
zorunda kaldım
berbere gittim
abi azcık kısalt dedim (her zaman gittiğim yer)
adam hayvan gibi kısalttı hatta pek saç kalmadı
bi daha gitmedim oraya..[hline]Guns don't kill people... We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

Ole degilde ben bi kere lisedeyken favorilerimi kesiyordum. Tabi tras bicagi kullanmaya calisinca olanlar oldu.Ordan aldim , burdan aldim baktim esit olmadi , oteki taraftan aldim falan filan derken saclar duz geliyodu bole kulagin ust taraf hizasindan. Favorisiz takilmistim lol atmisti millet bana.[hline][b]I am here in town to kick ass and chew bubblegum and i am all out of gum.[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Onur diye bi arkadas vardi disari cikmak icin hazirlandik falan, onurda bana "abi favorilerim rezalet görünüyo dur sunlari kisaltayim" dedi ve iceri girdi,aradan 5 dakka gecti bende sikintidan daldim banyoya kapiyi sert bi sekilde acarak, o sirada onurda aynanin karsisindaydi bi anda kapi sert bi sekilde acilinca irkilip favorisini ucurdu, birak favoriyi adamkulaginin üst hizasindan itibaren bütün yan tarafi ucurdu bi an cok yarilmistim yaw, sonra kafayi sifira vurdurdu...

bigünde bi arkadasla buluscaktik grup olarak, adam yarim saat falan gecikmisti en sonunda geldi bi tip, ben dahil herkes adamin suratina bakiyoduk, bi yamukluk vardi ama cikaramadik bi süre, sonra aramizdan biri bi an "lan olm kaslarin nerde" diyince oracikta yarilmistik yaw, berber adamin saclarinin önünü alirken yanlislikla kaslarindan birinide almis ahahah :p

[hline]Dont make me more aggressive than devil...

[Bu mesaj Vampire tarafından 03 Kasım 2002 03:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bi gün Zed beni aradı"olm bi iki dakka gelsene bize" diye.bende merak ettim nooldu acaba diye gittim.bu elinde şu saç makinesiyle çıktı.nooluyo lan diye sordum.cevabıyla dumur oldum.

"olm saçların altlarını kendim düzelteyim dedim.yanları felan aldım.arkayı nası alcamı hesap etmemişim.:) sen bi alsana arkayı"[hline]Cogito Ergo Sum
Sosyal ağlarda paylaş

ben artık berbere falan gitmiyorum. adama üstlere dokunma, altları kısalt diyorum, illaki üstleri taramaya kalkıyo. ıslakken bile taranmayan kıvırcık saça adam kuru kuru en ince tarakla dalıyo, bi saat taramaya çalışıyo. bi daha berbere falan gitmem, gidersem de kadın kuaförüne giderim.
Sosyal ağlarda paylaş

Say say bitmez.
Bizim buradaki berberlerin hepsi kasap.

Küçücüktüm ufacıktım babam beni berbere götürmüştü.
Manyak berber kulağımın arkasını keserken kulağımı kopartıyordu ucun azcık kırptı otistik adam ya.Ben ağlamaya başladım sonra pamuğun üzerine alkol döktü pamuğu yaktı gel yarana basalım dedi.
Lan dedim manyak yancaz şimdi...

Sonra bi taneside geçen sene beni eşşek traşı yaptı.
Yamuk yumuk kesti eve geldim bi baktım her yer yamuk.Gittim 0 a vurdurttum.[hline]Kroyum ama para bende.. / Huck
Sosyal ağlarda paylaş

bende bikere normalde gittigim yere yeticek param yok diye baska yere gitmistim saclar ense hizasindaydi adama kisaltalim altlardan biraz dedim adam ilk makasta facia yaratti sonra onu toparlicam diye diger taraflarida batirdi 1.30 saat oturdum ve hala saclarim biseye benzemiyodu bende kizdim haliyle cikistim
- abi al makineyi 3 nura kes sende rahatla bende rahatliyim bitsin bu iskence
adam ne dese beyenirsiniz
+yok yigenim ben senin ne istedigini biliyorum kizip kesme ole saclarini ben yapicam istedigin gibi
bende
-makinayla kesmessen odemem
diyince adam hemen makinaya sarildi:)
ama kanser etti adam hayatinda hic sac kesmemis herhalde bodrum turistik yer diye acmis karisida yan salonda kiz arkadasimi kirpmisti kiz kiriklari al demis 4 parmak kisa sacla cikmisti kizcagaz
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 6-7 yaslarimdayken babam nezaretinde berbere gitmistik
babam bi yere kdr gidecegini soleyip gitti bitince beni alcakti.

adamin makas biraz kotuydu saclari tutuyodu yolarmis gibi kesiodu. kulak arkalarimi alirken KIRT die bi ses geldi
aynadan goruldugu kdriyla bısey yok gibiydi adam birden panikledı ben anlamadım tabi boyna oraya pamuk fln koyuyo
Sonradan bı yanma hissi geldı ve anladım Artık kulaklarımdan bı tanesı elf kulagı gibiydi.
allahtan normaldede kulakların ustu bıraz sivri o yuzden cok dıkkatli bakılmayınca bellı olmuyor.

Ama ciddi bicimde elflere benziyorum :)[hline]KHaRoN
The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

sacları uzatmaya karar verdik ,sac kulaa gözleri fln kapamaya baslayınca okuldan ötüüler,kestirdim, herife "abi önleri al, ikiye ayırcak kıvama getir ,kulak arkasnı ustunu al" dedim,herif beceremedi,"makas kactı" dedi "peki abi zati b.ku cıktı 3 e vur" dedim,herif 3e vurdu ama ön taraflar inikken soldan saga dogru sac boyu uzuyodu..herif birde sac kurutma makinesiylew bi şekil verdi spidermandaki jonah jamesona dönderdi beni,çıldırdım komple 2ye vurdurdum okulda "naptın lan!tavuk k.tü gibi olmuşun" dediler

aradan iki ay gecti gene aynı berbere gitme hatasında bulundum,ertesi gün okulda " naaptın lan favorileri ameliyatlamı aldırdın ehuhehee" muhabbeti yaptılar, bi ay sona gene gittim herif düzgün kesti 12 milyon aldı "nooluyorz be!" modundayken bide sakal aliim dedi " e hadi al" dedik o gun toplam 16ya cıktım..( demekki bu berber adamı pırıl pırıl yapınca şeklin yanında kazııda verio eline)[hline]Ben özenti diilim!
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
benimde 2 ay önce geldi
berbere gittim abi dedim okullar bitiyo yaza saçım uzun giricem anla işte saçıma bişiler yap dedim
adam oke dedi
başladı saçımı kesmeye
bi baktım aynaya adam kestikçe kesiyo
abi fazla kısalttın yaaaaa dedim
harbimi öyle mi oldu pardon ya dalmışım dedi :)[hline] Sothi nuinqua Tsalarioth
Sosyal ağlarda paylaş

ilkokulda saclarını kestir dediler unuttum.hocamızda ne doverdi uzun sacları gorunce.. zaten olmayan favori civarından cekerdi tokat esliginde.anneme mutlaka kestirmem gerek dedim.saat aksam 10 olmus.annemler misafirlige gidecekti yarın kestir dedi ama ben kasındım.kadıncagız da 3 dk. icinde acele acele gerceklestirdigi ilk berberlik denemesinde saclarımı oyle kotu kestiki abartısız " "seklinde oldu.dikis makasıyla girismisti.sonra duzeltirim dedi.sabah durusması vardı evden acele cıkınca yine unuttu.tabii okulun maymunu oldum.hocaya da berber kesti dedim..[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bir kere favorileri yamuk kesmişti adam. Bende farketmedim, düşünüyordum berber koltuğunda. Neyse gittim okula , dedi arkadaşlar lan naptın favorilere. Bi baktım , hayatımda gördüğüm en komik favorilere sahip olmuşum. LOL çok rezil hissetmiştim kendimi =)[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendersever, 03 November 2002 22:04 tarihinde demiş ki:
herif birde sac kurutma makinesiylew bi şekil verdi spidermandaki jonah jamesona dönderdi beni
[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com

- dark abi parasal sorunum var.

- sen kendini parasal soruna dusuruyosun olm al eline bi sarap, bi de kalem kagit acil sokaklara. yapicagin bu ekstra ordiner yolculuk, aslinda zihninde gerceklesek ve ic dunyani kesfetmende cok yardimci olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

ya benım aslında hep kendım kısaltırmıycam kısaltırmıycam dıyorum herseferınde hep babam dıyor gıt kestır de azcık adama benze fılan gıdıyorum nese arada duzelt dıyorum duzeltıyor aradada babama uyuyorum nese kafana gore takıl dıyorum ıstedıgın kadar kısalt okuzler bı kısaltıyor masallah yane ondan ya hıc gıtmeyeceksın yada belge ımzalatcan berbere tazmınat ıcın...[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...