Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bira böyle içilir

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

PhysX said:

KillerLord said:

beni kızdırmışta ne olmuş bir gerizekalının hareketleri.

Zor değil bende istesem burada her açılan topiğe 2,5 parmak atmasını bilirim ama ne alakası olacak hele hele adamı göklere çıkartanlara hiç lafım yok...

Bu arada circumciser beni tanıyor mu ne :D tanıyorsa anlamıştır zaten yoksa acayip denk gelmiş süper olmuş tanıyorsa veya tanıyanlar anlar sadece ne demek istediğimi :D:D:D:D

:D:D:D :D :D :D:D:D:D
:D :D
:D :D :D :D
:D :D :D :D:D:D:D
:D:D:D :D:D:D:D :D:D:D:D

lol demek killerlord boyle banlanmis?
Sosyal ağlarda paylaş

PhysX said:

KillerLord said:

beni kızdırmışta ne olmuş bir gerizekalının hareketleri.

Zor değil bende istesem burada her açılan topiğe 2,5 parmak atmasını bilirim ama ne alakası olacak hele hele adamı göklere çıkartanlara hiç lafım yok...

Bu arada circumciser beni tanıyor mu ne :D tanıyorsa anlamıştır zaten yoksa acayip denk gelmiş süper olmuş tanıyorsa veya tanıyanlar anlar sadece ne demek istediğimi :D:D:D:D

:D:D:D :D :D :D:D:D:D
:D :D :D :D:D:D:D
:D:D:D :D:D:D:D :D:D:D:D

Çok iyi olmuş :)

O değilde harbiden matilda'da gitmiş. Ama kendini feda edip, en büyük düşmanını ölümden kurtarma çabaları ve ardından Paticik ülkesinde bir fenomen, bir efsane olma arzusu yüce Pati Konseyi tarafından engellenmiş bulunmakta malesef. Fakat bu ülke ne matilda'lar yetiştirdi, yine ve yeniden de yetiştirecektir. Onun için dir ki, Freedoooooomm.

Öyle değil, işte böyle ...

http://pwwwblog.ibeatyou.com/blog/wp-content/uploads/2009/11/mel-gibson-braveheart-photograph-c101019223.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Deathblade said:

Hergonan said:

Deathblade said:
matilda'da

BKZ
Hergonan said:

ordaki da ayri yazilir

Edit'liyim mi ?
Yada boşver pm olarak gönderdim şifreyi sen bir ara düzeltirsin.

Ne kullanıyorsanız, bende ondan istiyorum bu arada.
ben de

ya da

bu mesaj herhangi bir piramit imgesi içermez. bahsedilen konunun alıntılar içinde olması, konuyu gündeme taşıyacak olanı yükümlülük altına sokmamalıdır. mesajı yollayanın tavrı hiç kimsenin yük altına girmemesinden yanadır.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Hergonan said:

Deathblade said:
matilda'da

BKZ
Hergonan said:

ordaki da ayri yazilir

Edit'liyim mi ?
Yada boşver pm olarak gönderdim şifreyi sen bir ara düzeltirsin.

Ne kullanıyorsanız, bende ondan istiyorum bu arada.

Edit'liyim mi ?
'Ya da' boşver pm olarak gönderdim şifreyi sen bir ara düzeltirsin.

Ne kullanıyorsanız, 'ben de' ondan istiyorum bu arada.

Bi dk hayatı boyunca edebiyattan 5 üzerinden 3 almış birisi olarak, ilk önce 'de' yada 'da' ekinin üzerini kapatıyoruz sonra cümleyi ek olmadan okuyoruz sonra da ek varken okuyoruz, eğer cümlenin anlamı değişmemişse ek ayrı yazılıyor.

Eee bunu düşünmek için zaten "ilkokul zekası" yeterliymiş :)

PS : Gereksiz bir konu. Ellenirse sevinirim.

Birde "edit" demişim "rage" demişim türkçenin güzelim bütünlüğünü dağıtmış üstüne turşu kurmuşum, hala eklerden bahsediyorsunuz. Desenize kardeşim "edit" yerine "değiştirmek" "rage" yerine "gölgelerin gücü adına" kelimesini kullan.
Saygılarımla...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...