Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blackberry ve RIM icin Turkiye Pazari anlaminda Kripto zorunlulugu geliyor.

LuNiZ

Öne çıkan mesajlar

Gutshot said:

BonePART said:

BlackBerry neden tuttu?
Turkiyedeki tikky kizlarin ne yapacagi belli olmuyor. Balina derisi bok kokulu balikci montundan sonra is adami telefonu neden olmasin dendi. Hem daha hzli Slm Nbr:) Chok Osledimmmm sheniiii!!! yaziliyo q klavye oldugundan

ne alakası var. neden tuttu?
içinde ipod var
fotroğraf makinesi var
kamera var
bu üçünü alsan bundan pahalı olacak ve hepsini sürekli yanında taşıyamayacaksın
ayrıca çok yakışıklı bir telefon

çok yaralı bir yorum olmuş gerçekten neremle gülsem bilemedim.

yarali?
ahadhasdhas
Android isletim sistemli Nexus One kullaniyorum. Yaklasik 6 ay bakindim telefon almadan. Turkiyede daha dogrusu Avruoada olmayan bi telefon aldim. Son derece mutluyum sirf androidle degil hardwarein kendisiylede. Ki bundan once N900 um vardi 1 hafta kullandim yetersiz isletim sistemi sebebiyle sattim.

Neye yaralancam be takoz telefonun.

Ayrica sanirim BB den once 3210 felan kullaniyodun cunu bu saydigigin ozellikler benim 10 senelik emektar 3250imde de var.

HEM MP3 calar
HEM KAMERA
HEMIDE FOTOGRAF MAKINESI

bu arada benim cep tlefonunda navgasyonda var
radyoda war
gavur sokusturmus aletin icine auhashudas

hala fikrim ayni
takoz

telefonun guzel kismi email push pil omru flan
bizim tikky kizlarda kullanmiyo
bare oyun oynayabilcekleri bi telefon alsinnar
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Gutshot said:

BonePART said:

BlackBerry neden tuttu?
Turkiyedeki tikky kizlarin ne yapacagi belli olmuyor. Balina derisi bok kokulu balikci montundan sonra is adami telefonu neden olmasin dendi. Hem daha hzli Slm Nbr:) Chok Osledimmmm sheniiii!!! yaziliyo q klavye oldugundan

ne alakası var. neden tuttu?
içinde ipod var
fotroğraf makinesi var
kamera var
bu üçünü alsan bundan pahalı olacak ve hepsini sürekli yanında taşıyamayacaksın
ayrıca çok yakışıklı bir telefon

çok yaralı bir yorum olmuş gerçekten neremle gülsem bilemedim.

yarali?
ahadhasdhas
Android isletim sistemli Nexus One kullaniyorum. Yaklasik 6 ay bakindim telefon almadan. Turkiyede daha dogrusu Avruoada olmayan bi telefon aldim. Son derece mutluyum sirf androidle degil hardwarein kendisiylede. Ki bundan once N900 um vardi 1 hafta kullandim yetersiz isletim sistemi sebebiyle sattim.

Neye yaralancam be takoz telefonun.

Ayrica sanirim BB den once 3210 felan kullaniyodun cunu bu saydigigin ozellikler benim 10 senelik emektar 3250imde de var.

HEM MP3 calar
HEM KAMERA
HEMIDE FOTOGRAF MAKINESI

bu arada benim cep tlefonunda navgasyonda var
radyoda war
gavur sokusturmus aletin icine auhashudas

hala fikrim ayni
takoz

telefonun guzel kismi email push pil omru flan
bizim tikky kizlarda kullanmiyo
bare oyun oynayabilcekleri bi telefon alsinnar

navigasyon radyo bunda da var. fm değil ama var. süper telefon işte bir eksiği yok, oyun oynamak için telefon almayan insanın iphone yerine tercih edeceği telefondur. senin benim ne kullandığım da değil konu kişiselliştirmeye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

yani rim simdi bu kriptoyu amerika birlesik devletlerindeki cia, fbi, ulusal guvenlik gibi kurumlara dahi vermiyor, yedik bizde. yerle bir olurlar acikcasi vermiyoruz diyorlardir da arka kapidan veriyorlardir gene. garip bir cumle oldu arkadan verme falan ama anladiniz siz.

iphone 4 yerine (unlock sorunum var) bb bold kullaniyorum 1 ay kadardir, iphonun ipod hali bile daha iyi bolddan. nette gezemiyorsun, siteler acilmiyor, gaspet bir sey. cuk kadar ekran, topla ilerlemeye calis paticigi okumak bile dert. ozel maillerime giremiyorum webmailden, wifi cekmiyor calismiyor. nasil ne menem bir aletse. sadece anlik mail icin cekilmez ya, ayarlarim iphone'un mail sistemini her 5 dakikada bir kontrol et diye oldu bitti, ayni terane.

seven sevsin.
Sosyal ağlarda paylaş

iphone'un pili o sekilde daha hizli tukeniyo yalniz, ki bold 2 ye os 6 yukledim ve browser zoom olayi gayet iyi su an. alt a basili tutup ileri geri yaptiginizda zoom yapiyo, shift e basildiginda highlight yapiyo falan filan gibi seyler. OS6 kullanimi daha da kolaylastirdi ama hala bi iphone kadar kolay degil tabi. herseye ragmen her ikisini de kullanmis biri olarak bb bold2 yi tercih ediyorum.

Kripto zorunlulugu konusunda da boyle biseyi cok diretemiyceklerini dusunuyorum. Tcell, vodafone ve avea bi suru musterisini kaybedicek boyle bi zorunlulukta. Yanlis bilmiyosam en ucuz BIS aboneligi 12 ay sozlesmeyle bile 30tl ve RIM kriptolarini vermiycegine gore butun operatorler sozlesmeleri iptal etmek zorunda kalicak. Umarim bi sekilde hallederler bizde telefonlarimizi kullanmaya devam ederiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim push mail i olmayan kurumsal yer mi kaldı allah aşkına. Her yerde artık exchange istila etmiş durumda, yapıyorum exchange connection takılıyorum güzel güzel.

BB alacak adamın olayı yurtdışına cıktıgı durumlarda maillerine yine aynı tarifesi üzerinden ulaşabilmesi, bu kadar. Çok seyahet ediyorsanız ve sürekli mail e erişiminiz şartsa ve şirketiniz inanılmaz pinti ise çakıyorlar BB yi elinize.
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:

aquila said:

icinde ipod mi var? vay anasini, nasil sigdirmislar.

espri mi yapmış oldun şimdi? evde anan baban alkış mı tutuyor bu esprilere? aferin evladım.

kelimelere takılıp ezik ezik ayar vermeye çalışacağına ne dediğime cevap ver bir cevabın varsa.

muhalif veya anarşist bir duruş değil sergilemeye çalıştığın, gop boy duruşu. yaralı stayla.

HAHAHAHAHAHAHAH BU NE LAN
Sosyal ağlarda paylaş

sigaradan kisip iphone 4 almak icin gunde 1 karton sigara icmen lazim. o hizla zaten 6 ay ya kullanirsin ya kullanamazsin telefonu, miras kalir sonraki nesile.

kripto olayina gelince, versinler ben bb kullanmiyorum, kriptolamaya cok ihtiyaci olan adam zaten bir sekilde kriptolar, software yazdirir yurt disinda server kiralar, bilgileri o server uzerinden gecirir, cok zor birsey degil, tamamen duygusal bir durum.

bb nin kotu bir telefon olmasi hususundada, bonepart a katiliyorum, barbour mont gibi birsey, buffalo bot gibi birsey. cirkin.
Sosyal ağlarda paylaş

Eniştem kullanıyor BB, en iyi telefon bu diyor. Cevabı da şunca sayfadaki en mantıklı cevap; "herşeyi bedava çünkü."

Para verip alınıp da osuna busuna abone olup bir de ona para vererek kullanılacak telefon değil. Zaten instant mail özelliğini hayati önem taşımadığı kişiler için anca facebook'tan maile gelen mesajları okumaya falan yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...