Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pes^4 yakında çıkıyor..sınıfta kalmaktan korkuyorum :)

reyou

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar biliyorsunuzki gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu pes3 idi..
oyunda kimi yazılımsal birçok hata ve bug olmasına ragmen sırf bu oyun için ekran kartları alındı, saatlerce patch ler indirildi, nice joystic ler harap oldu ama oyunun zevki bitmedi..
oyun resmen türkiyenin lise not ortalamasını düşürdü ya! :)

yakında 4. sü piyasaya çıkıcak sıfır hata ile ve ben tedirginim.. ya bu oyun yüzünden sınıfta kalırsam :?[signature][hline]kahraman deme değilim,
insaf dileme insaflı değilim!
Sosyal ağlarda paylaş

sakın bana pes nin ne anlama geldiğini bilmediğini söleme..
ayrıca , senin bana bu topiği açma sebebimi sormak gibi bi lüxün yok !
ahkam kesmene hiç gerek yok....

pes = "pro evolation soccer" halk dilinde "japon futbolu" diye geçer..winning eleven serisine çok yakın kalitede bi futbol oyunu..

saygılar[signature][hline]kahraman deme değilim,
insaf dileme insaflı değilim!

[Bu mesaj reyou tarafından 21 Ağustos 2004 18:56 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj reyou tarafından 21 Ağustos 2004 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
reyou, 21 Ağustos 2004 18:55 tarihinde demiş ki:
sakın bana pes nin ne anlama geldiğini bilmediğini söleme..
ayrıca , senin bana bu topiği açma sebebimi sormak gibi bi lüxün yok !
ahkam kesmene hiç gerek yok....

pes = "pro evolation soccer" halk dilinde "japon futbolu" diye geçer..winning eleven serisine çok yakın kalitede bi futbol oyunu..

saygılar

nasil yok ya ? kimsinki hoca sen ? tayyip ? sezer ?
adam bari demi$ sen abarmi$sin ayrica pro evolution soccer dogrusu ...[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

bence gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu derken sadece pc yi varsayıyorsak bu büyük bir yanılgı olur.son zamanların diyebiliriz ama rahatlıkla ama yine de tartılması gerekilen hususlar var, oyunun müzik, ses gibi şeylerden nasibini almamış ve modsuz oynanabilirliğin düşük olması, takım adına hiçbirşey bulunmaması kısacası tam zevkle oynanmayacak halde olması gibi.

pes 4 gelince en büyük dileğim umarım pc için de ps deki gibi sağlam modding den nasibini alması.

winning 8 i gördükten sonra bu yarı-emülasyon pc oyunlarının arasında yerini alacak pes 4 nasıl bir sistem sömürecek tahmin edebiliyorum, güncel sistemi olmayanların işi zor.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

sınıfta kalınacak bir oyun değil ki bu oyun.
hadi ne biliyim Quake 4, Half-Life 2 olsa anlıycam.
Singleplayer oynarsın.
Bitirirsin multiplayer oynarsın.
Bir kere daha singleplayer oynarsın.
Bir sürü mod bulursun internetten onları oynarsın.
Bu modlardan biri veya birkaçı çok ünlü olur oynarsın, arkadaşlarınla okulu asıp internet cafelerde oynarsınız.. vs vs.
Bir bakmışsın derslerine çalışmamışsın.

Ama aynı harita, aynı top ve aynı grafikler.
Tek hayatı CS'de dust oynamak olan bazı tipler var, onları da anlamıyorum zaten,
PES 4 oynuyup sınıfta kalmayı da anlamıyorum..[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.
Sosyal ağlarda paylaş

bonec inan arkada$im var bizim alt katimizda oturuyo her gun bizde gerci simdi tasindik ama 1,5 senedir halaa oynuyo lol sariyo yani o konuda merak etme bu arada pes bir winning eleven oyunu degil ayni gozukebilir ama iki ayri $irket yapiyo biri konami west biri east miydi unuttum[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

Modding olayında çoğu oyunla yarışır, ayrıca bağımlılık yapması gibi bir özelliği var özellikle playstation da insan oyuncularla bol bol oynanıyorsa.Tabii PC de moddan nasibini pek almadı ne yazık ki ama elbet alır.

futbolu sevmiyorsan, aynı saha aynı top diye bir yaklaşım içindeysen öyle düşünmen doğal ama bu düşünceni futbolsal bi oyun ortamında dile getirmen bi o kadar ilginç.

gantırcı gençlik ownz.gantır ownz.winning de ownz.kıskanan çatlasın :)[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Sosyal ağlarda paylaş

jaan aynı olsaydı ps deki modlar pc de de olurdu ama öyle birşey yok ne yazık ki :(

modlarda çok fazla şey değiştirilebiliniyor statlar oyuncular sesler hatta saha içi oyun dinamiği bile değiştirilebiliniyor sanırım.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Sosyal ağlarda paylaş

oyun dinamiği pek değiştirilemiyor (bunu tam bilmiyorum bence değişmememsi gerek). ama geri kalan herşey değiştirilebiliyor. ve bilgisayara da bir çok mod yapıldı. bende 80 mb lik bir takım patch i kurulu the wolfl cpl edition kurulu. 80 mb ve beni idare ediyor. ha illa son adamalr dersen yeni yeni modlar vardır ben bu patch 3 ay önce felan indirdim[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...