Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böyle antika bir pc ile ne yapılır? - Çöp dışında :)

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Current/Date Time=11 Mayıs 2003,Pazar -01.32
Comp. Name=Silphatos
Op. System=Wim98TR(4.10 Build 98)
Lang.=Turkçe
Processor=Intel Pentium, MMX ~180 MHz
Memory=32 MB RAM
Page File=76 MB used,476 MB Avaible
DX Version=8.01(4.08)[hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

bende bitane 8086 var
ama benim diildi
yani ben kullanmadım bi şekilde elime geçti bikaç sene önce...

bi de trio olabilir demişler. olabilir de arkadaş vibra yazmış heralde virge ü çarpıttı

o makineyle de çok şey yapılır aslında. hayat kurtarır mesela o makine bilgisayarına sağlam bi virüs neyin girerse. nete falan girebilirsin. film izlersin, fallout, diablo neyin oynarsın. hatta biyerlerden bi voodoo2 falan bulsan baya bişey oynarsın. final fantasy vs...

bi de xp kullanıyosan asıl makinende, bunda eski dos oyunlarını oynayabilirsin çok güzel...

ya da çöpe atabilirsin beklenileceği gibi :D[hline]Endure. In enduring, grow strong...

[Bu mesaj Grudge tarafından 11 May 2003 11:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim elimde hala bi p 166 var. mmx deil. Kasası ile duruo. Ve bomba şu :D İlk çıkan voodoo karttan var. Hani addon olan kart. Asıl ekran kartımda Diamon stealth 3d idi. S3 virge yani. O kartta duruo. İlk aldığım modemde duruo. Apache 33.600 internal. Arkada küçük switch leri vardı. Hangi com port u kullanacağı ordan ayarlanıodu. Bilgisayarda fiziksel com portlardan birini kapatmanız gerekiodu onu çalıştırmak için. Mesela com1 i kapatıodunuz onun irqsu ile sanal com3 kullanıodu modem ehhee. Ne günlerdi be. Tek oynadığım oyun starcrafttı. Sonra tomb raider 2 oynayabilmek için yenilemiştim bilgisayarı.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Kasasını falan modifiye denemelerin için kullan adam gibi bişi çıkarsa ortaya normal makinana denersin ;)[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Şu an bu pcde oynayabildiğim yada oynamaya çalıştığım tek oyun zaten UO.Fallout 1 ve 2 yi 30 dan fazla bitirdim.Starcraft ve Diablo 1 derseniz battle.net'te ölesiye oynadım.Emületörlerle takıldım.Notebookuma bişey olmasın diye Denek yaptım.DAha daha alternatif bişiler söleyin :D.Ayrıca bu Pc'de divX filmler 2 fps ile çalıştığından mpegler için ise dvd player ım olduğundan film seyretmiom.[hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...