Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon's Call (Browser)

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

Buzx said:

biz offline iken arenada bize saldırırlarsa honor geliyomu?
29da bi warrior var belliki lvl kasmıyo itemi dizmiş birinciliğe bırakmış 85k honor yapmış hayvan. 85*5k xp 425k xp bi salsa 10lvl atlıcak

valla lvl28 dim. ap bitti arena haklarımı kullanmaya basladım.. nese 2. liği kadar geldim.. baktım bu herif var önümde.. 87xxx honor puan var:) herife bi3-4 defa daldım baktım yemiyo..nese bıraktım..

Ertesi gün quest yapıorum.. baktım mail geldi ana bi baktım aynı adam bu sefer o bana dalıyor..lan ne yapsam ne etsem ..lvl atlamaya az da kaldıydı.. hemen lvl atladım.. str ye verdim cocuğu.. ve bil bakalım ne oldu.. herif daldı ve kazandım...

Herif bana tebrik mesajı attı:) 300e yakın seri galibiyetinden sonra ilk mağlubiyeti imiş:) (gerçi birazda şanlıymışım..bi kaç güzel dodge çekmişim adama:) )

Ben tabe dötüm kalktı.. Adama o zevk bana aittir dedim:)

Bugün de lvl35 im.. başladım sonunculuktan arena kasmaya.. nese 4. lüğe kadar geldim..bu arada önümde ne kadar 38-39 var hespsini aldım aşağı..ama ilk 3 yemedi.. biraz lvl atlamam lazım..

lvl10-20 arasında da 1 hakta (20 points kullanarak) 1. liğe oturmuştum..
20-30 arası yine bi hakta 2.liğe
30-40 arası da yine bi hakta 4.lüğe.. muhtemelen yarın daha iii olr bikaç lvl atlayınca..

zor değil yani..popülasyon az olduğu için önünde fazla kişi yok.. eğer charın stat dağılımı iyiyse (ki topicin başında verilmiş az cok) olay kullandığın iteme bakıyo.. itemlerin hepsi sağlam stat ve silahlarında min +7 oldukça kolay kolay alamzlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Ahmedinejat var patiden artık kimse. Ona dalıyorum hep yukarı çıkmak için. Sabah yine aşşa düşmüş oluyorum. Onu buluyorum yine yukardayım. Nedense hep benden üst sırada oluyo.

Splintered Lucky Gem ler var. Onları harcadım az once. LvL 20 altı itemlere + basabiliyomuşsun. İlerki levellerde lazım olmayacağını düşünerek bastım bütün armorlara. Bi tanesini 7 bile yaptım nihehe. AP ler bitmek üzere dalacam şimdi arenaya.
Sosyal ağlarda paylaş

NeroWarden said:

Nerowarden nickim benimde. LvL 20 mage kasıyom guide da belirtildiği şekilde. Achievement pointler ne işe yarıyo onu merak ettim. Birde elimdeki silah +5 questten geldi. Buna artı basayımmı yoksa gem harcama mı diyosunuz?

silah lvl 20 silahiysa +7 ye kadar cikar o ilk level gemlerle, 20nin ustundeyse lesser gem harcaman lazim, onlari harcama 20lik silaha.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de 7. oldum da daha üsttekilere dalmaya yemiyo^^ Adamların 3k hp, 400-500 damage ları filan var ya, özel olarak mı öyle tutuyolar arena farm için filan? Ben o kadar market kontrol ediyorum, kendiminkinden azıcık güzel bi item görsem acımadan basıyorum 30k 40k filan alıyorum, anca 2k hp, 230-280 damage oldu. (lvl 35 im)
Sosyal ağlarda paylaş

1. siradakinin cok iyi gercekten dmgi. ozellikle lvline gore.

ben de 3.yum. normalde bugun harcasaydim APyi lvl 40 olurdum 38 in %90 indayim ama biraktim xp kasmiyorum arenada sirf honor kasiyorum gem almak icin. bi de bloodaxe instance ini yapiyorum item icin.

@nero
ben cok gec actim lvl 15 giftini, ordan gelenler hicbi isime yaramiyo. sana yollarim simdi yukseltirsin silahlari.
edit: boundmus gemler. yollanmiyo. cope gidiyolar =[
Sosyal ağlarda paylaş

valla 38 olunca yavasladim, xp yerine honor kastim gem aldim honorlarla sirf bu silahlari refine ediyim diye. 4 kere bloodaxe dustu bi tane *true dusmedi cildirdim.

simdi 40 oldum,silahlari aldim elime ama honor zorlasti herkes yuksek lvl oldugu icin.

60lik gemleri kullanmiyorum, 40lik gemleri kullaniyorum bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Guildlere alınmak için özel bişey lazım mı?
lvl 37 oldum, Vietnam a da, Assassins crew e de başvurdum, yeni oyuncular katılsın diye yazmışlar ama ikisi de kabul etmedi. Naapılır, ne edilir de girilir bi guilde? Hani ezik görüp kabul etmediler diycem de, benden çok daha ezik üyeleri var bu iki guildin de.

acaba birkaç üyelerini arenada farmladım diye mi almıyolar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...