Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Death Knight 4.0.1

teokhan

Öne çıkan mesajlar

Bu patch ile blood tank spec i oldu. özellikle dps dk lar için sizce hangi tree daha iyi..

6k pve gs civarı için unholy , frost ile dw gitme ve 2h orta seviye için blood talent tercih ediliyordu. hatta birçoğumuz hybrid talent kullanıyorduk.

Benim asıl merak ettiğim konu şu 1h silahlarım çok iyi değil ve unholy nin de oynanış tarzından çok keyif aldığım söylenemez. acaba 2h frost talent deneyen varmı
Sosyal ağlarda paylaş

dün akşam hc ve weekly raid de 2h frost dps i deneme şansım oldu . blood a göre aynı gear seviyesinde kesinlikle daha yüksek ( eski versiyona göre)

unholy de ise dps in %30 kadar kısmını ghoul ve bilimum ucube yapıyor.

blood tank a ise hiç rastlamadım..

bu arada frost talent ile gelen %3 hit nedeniye reforge ile hit ratingi mümkün olduğunca mastery rating e çevirdim (expertise 26 olduğu için, eğer o cap te değilse önce onu yükseltin derim).
Sosyal ağlarda paylaş

Enchant malzemesi satan adamın yanında reforger diye bir adam var. adamla konuşunca bir pencere açılıyor. Oraya statını değiştireceğin item'ı koyuyorsun. Düşürmek istediğin statı seçip yükseltmek istediğin statı seçiyorsun. Bu kadar. Ama trainerden mastery skill öğrenmen gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

teokhan said:

bu arada frost talent ile gelen %3 hit nedeniye reforge ile hit ratingi mümkün olduğunca mastery rating e çevirdim (expertise 26 olduğu için, eğer o cap te değilse önce onu yükseltin derim).

Frost'a %3 hit gelmedi DW oynayanlar için 1h weaponlara %3 geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
dw frost halen akıyor yalnız obliterate kullanımı yeni rune çalışma sistemi dolayısı ile bayaa bi azalmış daha sıklıkla frost strike kullanıyorsun, ama 18k main hand vurduğunu gördüm obliteratenin 5m heroiclerde sadece yeni rune sistemi dolayısı ile cooldownları cok uzun skillerin uzun vadede büyük QQ lara sebep olacağından eminim bilhassa blood tank icin, bloodboil,heartstrike, kullanıyorsun ve BANG! bitti iptalsin bi daha bloodrune kullanamıosun deathstrike atıcam desen deathstrike atıcağın runeleri de genellikle icy touch + plague strike ile fever disase bırakmaya harcamış oluosun, ilk pulldan sonra bi 3-5 saniye main skillerini kullanamıosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Unholy ve Frost birbirlerine dps açısından çok yakın sonuçlar çıkarıyor oynanış stilleri farklı buda farklı combatlarda farklı varyasyonlar yaratabilsede genel itibariyle yakınlar birbirlerine. Daha büyük rakamlar ve burst dmg görmek istiyorsan (rogue ve warriora biraz daha yakın) Frost oynıycaksın, DoT ve Pet olayı seni cezbediyorsa Unholy oynıycaksın bukadar basit
Sosyal ağlarda paylaş

gc efendi işte size flexibility salicazzz diye 31 e düsürmüştü talentleri sözde "fun" talent olucaktı, nesi fun bunların?

mesela, d&d talenti eskiden dmg + CD sini azaltırdı, simdi sadece dmg arttırıo.. cdsini azaltmıo? eee nerde kaldı bunun fun talenti? ben eğleniodum her trash pack de d&d atıp ortalığı birbirine katmaktan? :P

skill desen ayrı olay ortalama 3 sn de bir kullandığın skiller 5+ sn de bir kullanılmaya başlandı arayı dolduracak bişey yok,

2 tane gereksiz skill verilmiş hic bi işe yaramıo cünkü ztn skill yok kullanamiosun.

necrotic strike tamami ile pvp amaçlı bişey healer classlara karşı, e diğeri de sözde frost fever ve disase yi tek tuşla bırakabilmen icin koyulmuş skill 1dk cd li 1blood 1frost rune harcıo

tamami ile unholy spec icin dizayn edilmiş yani, frost runelerin 1i 1000 para olmuş vaziyette main hit skilli obliterate iken CDler o kadar uzamış ki runic powerinizi bitiriosunuz yine oblit CD den cıkmamış oluo falan zaten sırf o yüzden de outbreak gereksiz kalıo, frost fever atıosun icy touch yada HB ile üstüne plague strike vurup disase spread edince geriye
1 frost 1 blood 1 unholy rune kalıo ki

1 frost & 1 unholy = 1 obliterate ,
1 blood = 1 death rune.

2. frost rune dolsun diye bekliosun deathrune ile kullanmaya o arada frost strike fln atıosun 2.ciyi kullandıktan sonra rotasyon bitio, bi 5 saniye en fazla kullanabileceğin skill frost strike oluo ki o da proc vs gelirse bi anlamı oluo.

özetle şuan ciddi bi "dead zone" mevcut 2 skill arasında baya bayaa 10 sn beklediğin zamanlar oluo arada inanılmaz sıkıcı.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

dw frost halen akıyor yalnız obliterate kullanımı yeni rune çalışma sistemi dolayısı ile bayaa bi azalmış daha sıklıkla frost strike kullanıyorsun, ama 18k main hand vurduğunu gördüm obliteratenin 5m heroiclerde sadece yeni rune sistemi dolayısı ile cooldownları cok uzun skillerin uzun vadede büyük QQ lara sebep olacağından eminim bilhassa blood tank icin, bloodboil,heartstrike, kullanıyorsun ve BANG! bitti iptalsin bi daha bloodrune kullanamıosun deathstrike atıcam desen deathstrike atıcağın runeleri de genellikle icy touch + plague strike ile fever disase bırakmaya harcamış oluosun, ilk pulldan sonra bi 3-5 saniye main skillerini kullanamıosun.

Dk tank oynarken herhangi bi skilli kullanman yetiyordu ardindan runic strike atiyordun baya temiz agro uretiyordun degistimi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...