Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu topikte küfür serbest olsun - kedi katliamı

fede

Öne çıkan mesajlar

Red said:

tepkiyi yanlış buluyorsun.buda adamı koruyorsun demek işte

bravo. insan kendini gerçekten karşındaki anlayabildiği kadar anlatabiliyormuş. düz mantıkla bile nasıl ulaştın meraklar içindeyim.

Bella said:

Wendigo said:

o cocugun kolunu bacagini koparmak istiyorum!

o veledi zinanin agiz yuz tasarimini levye ile degistirmek istiyorum!

o insanliktan nasibini almamis orospu evladina iz birakacak acilar tattirmak istiyorum!

mantikli degilim, olmak da istemiyorum. demokratik, insancil, bariscil veya empatik de degilim! olmak da istemiyorum.

Tek istedigim o serefsizin, o savunmasiz hayvana tattirdigi tum aci ve korkunun mislini yasamasi!

o insan musvettesinin yaptiklarina duyabildiginiz empatiyi azicik da bana duyarsiniz sanirim?

ayrıca bu.

gidin yapın bunu sizin de konunuz açılsın forumda, ev adreslerinizi falan paylaşırız güzel güzel. tepkiye değil ölçüsüz tepkiye karşı olunduğunu kavrayamayacak kadar kan bürümüş gözünüzü..

ve anlık tepki değil gidip gelip sakin sakin yazılırken de aynı üslup var. sıkıntılı olan o.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer hukuki olarak insanları memnun edecek bir ceza alsaydı bu kadar tepki verileceğini düşünmüyorum insanların tepkisi başka bir canlıya yaşama hakkı tanımayan bir anlayışa karşı yaptırımın olmaması ve bu yüzden aslında ufuk denen kedi katilinin tepkiye açık konuma gelmeside pek akıl almaz bir olay değil.

ayrıca yine söylüyorum kedi öldürmek ve insan öldürmek çok farklı bir durum değil çünkü içinde birikmiş bir öfke var ve o sırada kafasının attığı birinide öldürebilirdi sebep olarakta "çok alkollüydük, köpeğime saldırdı" gibi bir savunma yapabilir hiç kuşkunuz olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

300 lira cezayla kurtulmus ama insanlar bunu az bulmus. Posta posta dövsünler iste cezasini böyle ceksin. Az bile degil mi aslinda? Sokak kedisine gücü yetmis, bi leoparla ayni odaya koyucaksin bakalim kafa ezmek nasi oluyomus görsün. Güzel bi ceza olurdu.

Insanlarin tepkilerini normal buluyorum. Yazik insanin ici aciyo o haycan öldürülürken. Bi tekmelik isi varmis. Garip buldugum kedinin öldürülmesine sinirlenip cikisanlara "abartiyosun" gibi bi tavirla yaklasilmasi. Aman ne olucak alti üstü kedi desek bikac sene sonra sokak kedileri kapalari patlatilmis bi halde sokaklarda bulunsa güzel mi olur? Bi cesit toplum baskisi buda. Abarticaksin ki insanlar "Can" ne demek hatirlasin. Belki de o herif kediyi öldürürken bikac saat önce oynadigi bi bilgisayar oyunundan gaz aldi. Kim bilir.

Her ne olursa olsun can candir.
Görmedigimiz kazalar cinayetlere yapicak birsey yok. Bu gibi bazi olaylar direk insanin ayagina kadar geliyo tepkisiz kalamiyo insan.
Sosyal ağlarda paylaş

675TL ve Ege Üni. dekanlığının ve tüm öğretim üyelerinin imzasıyla disiplin cezasına çarptırılması ile sonuçlanan bir vaka.

Neresinden bakarsan çok az. O kadar hasta, yere düşünce yerinden kalkamayan ve hareket edemeyen bir hayvana yapılan bu zulmün cezası gerçekten bu olmamalı. Olmamalıydı.

O videoyu izledikten sonra "sallandıracaksın konak meydanında bak bir daha kimse cesaret ediyor mu" gibi insanlık dışı ama "It's super effective" bir ceza verilmesini istedim tüm kalbimle.

Ama sordum tekrar, kediyi öldürenin insani duygularının var olup olmadığını, düşüncem çok yerinde geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız forumda amma anti-xx takımı varmış ya

cogunluk burda adama o kadar tepki göstermese bu sefer bu adam daha fazlasını hakediyor diye gelirlerdi

insanların niye baktın diye birbirini dövdüğü hatta öldürdüğü şu dünyada bu kedi cani katili için dayağa şiddete karşı gösterilen duruş takdir edilesi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi neyi tartistiniz bu kadar anlamadim ki ben.

bunun dogru oldugunu savunan zaten yoktur, icim gitti benim de izlerken.

onun haricinde turkiye'de yasiyoruz, insan hayatina saygi yok, kedinin hayatina adaletle yaklasilacagini falan saniyorsaniz yaniliyorsunuz yani. ne verebilirler allaskina ceza olarak hayvan haklari diye bi konseptimiz yok. rehabilitasyona falan yatirilmasi lazim bu adamin normal sartlar altinda, e bizde o da yok.

kisaca bu adam ufak bi para cezasiyla kurtulucak, ama tum turkiye'ye maskara oldu guzel bi derstir bu da gayet. adami dovelim parcalayalim diyenlere de akil fikir diliyorum. bu adam 2 sebepten yapmis olabilir bu hareketi:

1- ruh sagligi bozuktur
2- boyle yetistirilmistir

ortada 3. bir sik yok. bunun icin bir insanin olmesi gerektigini dusunuyorsaniz savundugunuz seyleri sorgulamaniz lazim bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...