Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Facebook kızlarının yeni statusleri ile ilgili

forçen

Öne çıkan mesajlar

sevgili mavisel bir amaç doğrultusunda bir oyun başlatmış. oynayalım hep beraber benim duyarlı arkadaşlarım...az önce gördüm ki çiğdem sezer başlamış bile =) haydi hemencecik bi okuyun, yapılacak da zaten basit, eğlenceli ve oldukça etkili!!!

yaklaşık bir yıl önce, Facebook'ta binlerce kadın o anda ne renk sütyen giydiklerini durumlarında (status) yazacak şekilde bir oyun oynadı. Amaç Ekim Meme Kanseri Bilinçlendirme ayını tanıtmaktı.
Bu muazzam bir başarı elde etti ve bizim o renklerle ne anlattığımızı merak eden günlerce haber yapan günlerce erkekler vardı. Bu yılki oyun da el çantası/cüzdan ile ilgili; eve girdiğimiz an çantamızı nereye koyduğumuz.
Örneğin "Ben kanepeye koyarım", "mutfak tezgahına", "konsola" olabilir. Sadece durumunuza çantanızı nereye koyduğunuzu yazın, başka bir açıklama veya ek yapmayın.Bu mektubu kesip kendi kız arkadaşlarınıza gönderin.
Sutyen oyunu haber olmuştu, biz kadınlar gerçekten ne kadar güçlü olduğumuzu görelim hem de eğlenelim!
UNUTMAYIN - BU MESAJI BİR CEVAP OLARAK ÇANTANIZI NEREYE KOYDUĞUNUZU YAZMAYIN!
PROFİLİNİZDE DURUMUNUZU BELİRTİR SATIRA YAZIN.
SONRA DA NELER OLACAK SEYREDELİM.
SADECE BİZLER ARASINDA SIR :))
BİLDİĞİNİZ HER KIZ ARKADAŞINIZA İLETİN !
"Ben çantamı şuraya buraya...koyarım" diye açık yazmayın. Çanta kelimesini kullanmadan yazın!!! (mavisel yener)

kız arkadas facebookunu seviyorum ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

sevgili mavisel bir amaç doğrultusunda bir oyun başlatmış. oynayalım hep beraber benim duyarlı arkadaşlarım...az önce gördüm ki çiğdem sezer başlamış bile =) haydi hemencecik bi okuyun, yapılacak da zaten basit, eğlenceli ve oldukça etkili!!!

yaklaşık bir yıl önce, Facebook'ta binlerce kadın o anda ne renk sütyen giydiklerini durumlarında (status) yazacak şekilde bir oyun oynadı. Amaç Ekim Meme Kanseri Bilinçlendirme ayını tanıtmaktı.
Bu muazzam bir başarı elde etti ve bizim o renklerle ne anlattığımızı merak eden günlerce haber yapan günlerce erkekler vardı. Bu yılki oyun da el çantası/cüzdan ile ilgili; eve girdiğimiz an çantamızı nereye koyduğumuz.
Örneğin "Ben kanepeye koyarım", "mutfak tezgahına", "konsola" olabilir. Sadece durumunuza çantanızı nereye koyduğunuzu yazın, başka bir açıklama veya ek yapmayın.Bu mektubu kesip kendi kız arkadaşlarınıza gönderin.
Sutyen oyunu haber olmuştu, biz kadınlar gerçekten ne kadar güçlü olduğumuzu görelim hem de eğlenelim!
UNUTMAYIN - BU MESAJI BİR CEVAP OLARAK ÇANTANIZI NEREYE KOYDUĞUNUZU YAZMAYIN!
PROFİLİNİZDE DURUMUNUZU BELİRTİR SATIRA YAZIN.
SONRA DA NELER OLACAK SEYREDELİM.
SADECE BİZLER ARASINDA SIR :))
BİLDİĞİNİZ HER KIZ ARKADAŞINIZA İLETİN !
"Ben çantamı şuraya buraya...koyarım" diye açık yazmayın. Çanta kelimesini kullanmadan yazın!!! (mavisel yener)

kız arkadas facebookunu seviyorum ^_^
olm ayrılmadınız mı siz?
hala kızın facebook'una mı giriyorsun?
TERBİYESİZ MİSİN?
Sosyal ağlarda paylaş

abi bunlara gaz veren sizsiniz. saatlerce wow oynarsanız alın kızlarda uğraşacak birşey bulurlar.

şuu çanta muhabbeti ni ben de onaylıyorum ne güzel bir şeye dikkat çekmişler keşke erkekler olarak biz de prostat a dikkat çekmek için birşeyler yapsak.

veya tüm kız erkekler kanserlere vs vs .. dikkat çekmek için iş yapsak
Sosyal ağlarda paylaş

ben de çoğunluğun salak olmasını onaylıyorum. millet abayğı bi salak olmasa neye gülerdik ki.

gerçi o zaman demokrasi gibi kavramlara gerek kalmaz ve gelişmiş medeniyetler hüküm sürerdi. en azından uçan otomobiller falan da icat edilmiş olurdu..

hmm tamam çoğunluğun salak olması çok da iyi bişi değil. ama aptal kedi yavruları gibiler işte. bakıp eğlenin.
Sosyal ağlarda paylaş

cola: iliski yasayamiyor, biraz özürlüyüm bu konuda
fanta: arayistayim
sprite: asigim
su: iliskim var gibi ..
pepsi: iliskim var
ayran: nisanliyim
salgam: evliyim
cay: bosum
kahve: nihayet ayrildim
süt: bekarim ve iliskiye acigim

orada zaten ilişki durumu şeysi yok mu lan facebookta. ne kadar gereksiz işler bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsiz said:

orada zaten ilişki durumu şeysi yok mu lan facebookta. ne kadar gereksiz işler bunlar.

boza : giderim var
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsiz said:

asduh yok artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...