Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google Chrome 7

Bone

Öne çıkan mesajlar

isimlendirme sorun değil isterse 10 olsun da. google çalışıyor sürekli bişeler çıkıyor nihayetinde. ama firefox bi sürüm güncellemeyi beceremiyor aynı süre zarfında. şubat başı mı ne final sürümü çıkarmayı tahmin ediyolarmış. anca tahmin etsinler zaten. yine ertelenir o. mayısta falan görürüz sanırım. böyle devam ederse firefox çok kullanıcı kaybeder bence. zaten en önemli özelliği eklenti muhabbetiydi ama şimdi tüm tarayıcılarda var aynı şey.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada 4 un son betasi da
kendi yaptigim 8 in benchmark iyla bas edemedi..

http://clients.futuremark.com/peacekeeper/index.action

PK testlerinde stabil ff3 de beta ff4 de hezimete ugradi.. chrome tarafindan.. cok moralim bozuldu eski bir ff fanatigi olarak, 4 le birlikte donerim diyordum ama sanirim yeni web apps den sonra falan artik chrome la devam ederim sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

firefoxa laf edemezsiniz! plug-in desteği var onun ^^

valla ben de laf etmezdim de hatta bi kaç saat öncesine kadar ff kullanıyordum hala. ama sinir olmaya başladım artık yavaşlıına. misal ntvmsnbc nin sayfası hep açıktır bende. ama firefoxta sekmeler ayrı process olmadığı için ntvmsnbc her sayfa yenilemesinde(otomatik sayfa yeniliyor site) firefox bi takılıyor falan. deli etmeye başladı. chrome dayım artık. ff4 gelsin kendini beğendirirse tekrar kullanmaya devam ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Theridone said:

Dynun said:

benim de chrome kırıldı.
sürekli çöküyor
youtubeda çöküyor en fazla
durup duruken de gidiyor bazen
eklenti falan hepsini sildim hala çöküyor. çok sinir , ne yapmalı

Aynısı bende var. değil geçmişi pc yi silecem neredeyse halen aynı

i summon thee

flash bişey aç.
youtub falan. sağ tık , ayarlar, donanım hızlandırmayı etkinleştiri kaldır.

henüz çökmedi hiç. deniyorum bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...