Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitti galiba

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

mulgear6 said:

kasımda gel yoksa biter diyo
dönmeyi dusunuyorum o bu sekilde yaptıkça mutlu olamıyorum burda
pdaya kapattım kendimi salak salak oturuyorum butun gun dışarı çıkasım yok filan

ya bilader

ilgilenmiyoruz bence artık yazma ne yaparsan yap lan böyle sen bunu buraya yazınca herkes de sana kızınca konun 200 mesaj olunca zevkten dört köşe oluyosun di mi bi yürü git
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

pdaya kapattım kendimi salak salak oturuyorum butun gun dışarı çıkasım yok filan
olm var ya okulu bırakı geri donersen.. evinin onune toplanır sabah aksam basak geceriz.. hemde nası geceriz biliyomusun annenleri falan toplar oyle geceriz yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Berk algılayamıyorsun insanların dediğini tmm eyv da.. Sen halay çekmeye mi gittin oraya? Gelecek ulan bu? Ne aşkı ne sevgisi? Mal mısın olm geri dönmekten bahsediosun?

Türkiyede o kadar insan sınavlara girip üni için kasıyor sen elindekini bırakmayı düşünüyorsun. Çok afedersin de senin kız arkadaşın ciddi bencil. Senin geleceğini düşünmeyip günlük ilgi alakası eksik kaldıgı için bırakmayı seçiyor. Helal abi. Sende böyle bi kızı sevebiliyorsan sen bunu hak ediyorsun demektir. Ulan senin bi hayatın var hayallerin var. Seni seven insan bunlara ortak olur. Engellemez ak. Kaldı ki hadi geldin buraya okudun vs eyv devam etti ilişkiniz. Ulan yurtdışına gidiceksin diyelim çalışmaya. Ona da mı gitmeyeceksin? Hayır bir de geri gel demesinin nedeni süper ya.

Lan herşeyi bi kenara bırak. Yarın evlendin ve hayat şartların o üniye gitmediğinden çok daha kötü durumda olursan ne o sevgi ne de o aşk seni kurtarır. Kaldı ki tonla kız girer hayatına üzülürsün. Lan hadi bitti diyelim bu ilişki. Geri geldin sende. Bunun için mi geldim diye kendini affetmezsin. Akıllı ol ya
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

Kasım da gelip görüşüp geri mi dönüceksin yoksa okulu mu bırakıyorsun? Bir de biz ergenken babamız gerekirse bir tane çakardı bize geçerdi tüm sıkıntımız.. Yeni jenerasyonun sorunu bu sanırım, sopa lazım size..
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

*hasbinallah*

bak bu yillar hayatinin en onemli yillari. alacacagin egitim senin gelecegin. ne guzel almanyaya gitmissin, yeni bi sayfa acmissin hayatinda

butun bunlari KARI KAPRISI yuzunden carcur etme bak, boyle firsatlar hayatta 1-2 defa gelir insanin onune. senin simdi yapacagin en mantikli sey "eeh senin kaprisini mi cekicem ya, yerim boyle aski" diyip kizi basindan defetmek. o bunlari yaptikca mutlu olamayacaksin cunku, mutlu olabilmek icin kizdan ayrilman gerekiyor. 1-2 hafta uhuhu modunda takilirsin, sonra okuldaki helgalara yogunlasir ehe ehe diye gezersin

ha birde bu kadar kaprisli, oynak hatun senden sikilinca ask mask dinlemez seni kapidisari eder, egitiminin icine ettiginle kalirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...