Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung i9000 Galaxy S

xaty

Öne çıkan mesajlar

Valla iphone 2g die tabir edilen muhtemelen sizin an itibari ile hafızanızda canladıramadığınız iphone modelinin arka kısmı metaldi , 2 sene kullandığım telefonumu benden daha iyimi bileceksin :D Delik ile kasıt eziktir , çarpan taş yüzünden içe doğru taş şeklinde eğilmiştir , ince bir aliminyum plakaya taş at bakalım eğiliyor mu eğilmiyor mu .
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Hocam gingerbread bildiğin launcherpro , ben öyle çok major bi upgrade göremedim. Videolarını fln da izledim. Menüyü launcherpro ile aynı yapmışlar olan biten o gibi geldi bana. Ufak tefek minör bişiler vardır ama uğraşmaya değmez cihazın stabil çalışıyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Changelog gibi bir sey ben de bulamadim. Videolardan falan gorunum olarak sadece o dikkat cekiyor, o da dedigin gibi LauncherPro.

Ama performans olarak veya farkli bir ozellik olarak herhangi bir degisiklik yok mu? Mutlaka vardir gibi geliyor da denk gelemedim bi turlu
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Resmi olarak Gingerbread update'i çıkmış. Almanya, Hollanda ve Kuzey Avrupa'da Kies ile update yapılabildiği söyleniyor. Gingerbread'e yükseltmelerini beklemiyordum açıkçası, bu kadar çabuk olcağını hiç beklemiyordum.. Hayırlı olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

rehbere resim nasıl ekleniyor bilen var mı ?

video filan buldum ama o videodaki opsiyonlar bende çıkmıyor :(

Facebook hesabın ile ilişkilendirince otomatik facebooktaki resimleri alıp eşleştiriyor. Fakat isimleri aynı yazmıyorsa senin orda devreye girip girdileri merge etmen gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rehbere resim eklemek için rehberden kişi seçip, menüden edite basıp açılan ekranda kişinin resmi olması gereken yere basıyorsunuz. Albümden mi yoksa yeni çektiğinizi mi eklemek istediğinizi soruyor, oradan sonrasını halledersiniz :)

@kath: Şurada yazmış Gingerbread için gelenleri ama okumaya bile üşendim. Sadece sleep'e geçerkenki effect'i istiyorum şu an ama onu da Samsung'un iptal ettiğini duydum (xda'de söylenmiş). Galaxy S için neler var hiç bir fikrim yok, xda'de topik vardı ama daha çok sorun olmadığı, daha hızlı olduğu, pili çok daha iyi kullandığı söylenmiş. Biraz bekleyip güzel bir rom çıktığında yükseltmeyi düşünüyorum, ondan sonra yine izlenimlerimi yazarım.
Sosyal ağlarda paylaş

s ile oldukça benzer şu model var şubatta çıkmış

http://www.gsmarena.com/samsung_i9003_galaxy_sl-review-562p8.php

ameoled yok, pil ve ram daha başarılı, gpu bir kademe daha düşük;

gingerbread update yapılabilir diye tahmin ediyorum buna da

s ile benzer fiyatları var, teknosada s yok, o yüzden mecburen sl almam gerekebilir; çok büyük sıkıntı yaratır mı bu bana, ne diyorsunuz siz?
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...