Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Behzat Ç. (2010) - Star

Magnum

Öne çıkan mesajlar

Korax said:

haci aspavada acili durummu yenir yav, ya soslu yenir ya soganli yenir ya sos soganli yenir ya da dsgs

Aspava'nin orda oturuyordumben kucukken cok yerdim, ama hep durumuna gore sossuzsoganli veya sossuzsogansiz yerdim. Ama ne olursa olsun durumun 1 parcasina en az 2-3 cin biberi koymadan yemem. 1 durum 4 dilim yapiyorsa 10-12 tane cin biberi ediyor durum basi. Iyidir, acili durum, birde salgam aliyosun yanina, ustunede cay-kunefe. haydiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Sosyal ağlarda paylaş

Acılı olmaz dürüm yani 91den beri o 2 yerde yeriz 1 kere acılı dürüm istemedik isteyen olmadı çevremizde. MAsaya cüce biber gelir onu isteyen dürümün yanında yer.
Bu hafta resmen kıytırık hafta olmuş beğenmedim Behzatı.
Birde kafasına sıktığı sahnede neden ateş etmedi silah yani hem mermiyi sürdü. Boş mu geziyor Behzat silah anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani yabancı dizi fanatigi olaraktan bu diziyi izlerken aldığım zevki yabancı dizilerden alamıyorum.

Bu hafta biraz ağır ilerledi çünkü ana konuya pek fazla ağırlık verilmemiş bu bölümlük.
Bu arada akbaba kıllandıysa kesin birşey çıkar o gazeteciden. :)

Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

birisi bana bu narkotik karının kardeşine ne oldugunu neden mal gibi davrandıgını söyleyebilirmi?

ben kaçırdım oraya izlememiş de olabilirim.

ağır spo

Narkotikçinin kardeşi tacize uğrayanlardan sanırım,narkotikçi karıda parmak kesiyo işte intikam ayağına kardeşi istiyo diye. biri mal öteki ondan mal.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...