Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Behzat Ç. (2010) - Star

Magnum

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

oyuncuları iyi ya, onları izlemesi keyifli.

haftada ayda bir felan izliyorum, yeni bölümlerini felan izlemiyorum ama olsun ^^

ya bende leş diyorum da, akşam üstü verilen tekrar bölümlerini komple izlerim asdfda yani tv açık oluyor pc'nin karşısında genelde yarım yamalak izliyorum ama olsun,

geyik oluyor,

ama leş olduğu gerçeğini değiştirmiyor bu durum
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Kanıt çok başarılı ya, bende takip ediyorum. Bilgilendirici oluyor herşeyden önce

Kanıt'ın yapımcı teyzesinin Adli Tıpla sadece üniversite olarak bağlantısı var. Söylediği herşey doğru olmamakla birlikte, reklamcı kocası sayesinde bu kadar göz önünde. Kanıt'taki bazı noktalar da aslında gösterildiği gibi değil. Türkiye'de Adli Tıp'ta çalışan kimse konuşamaz memuriyet nedeniyle, bu abla takır takır çıkıyor çünkü Adli Tabip değil :).
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

ercument balık kolantasında, "seninki kac santim kılıc?" diyomuş şimdi anladım, nası diyaloglar bunlar böle

abi o greenpeace e gönderme direk süper bi diyalogdu haha.

http://www.kacsantim.org/

http://www.atasehirweb.com/img/resimler/37KJ2BGfront-page-overlay-small-fish-seninki%20ka%C3%A7%20santim-atasehirweb-730.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

DarKRideR said:

Kanıt çok başarılı ya, bende takip ediyorum. Bilgilendirici oluyor herşeyden önce

Kanıt'ın yapımcı teyzesinin Adli Tıpla sadece üniversite olarak bağlantısı var. Söylediği herşey doğru olmamakla birlikte, reklamcı kocası sayesinde bu kadar göz önünde. Kanıt'taki bazı noktalar da aslında gösterildiği gibi değil. Türkiye'de Adli Tıp'ta çalışan kimse konuşamaz memuriyet nedeniyle, bu abla takır takır çıkıyor çünkü Adli Tabip değil :).

emekli değil mi abi zaten sevil atasoy asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...