Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Behzat Ç. (2010) - Star

Magnum

Öne çıkan mesajlar

her temas iz bırakır adlı romanın tvye dizi olarak uyarlanmasıymış sanırım. romanı emrah serbest diye birisi yazmış. diziyi, sırf ankarada geçtiği için izliyorum ama sürükledide.

Fragmanı;

ps, fragmanı se7en'in son sahnesine benzemiş.

bir sahnesinde, 2 genci sorguluyorlar. gençlerden birisi

-biz ankara bebesiyiz, bizde olmaz oyle şey abi.

Star da, Pazar günleri saat 20:00 dı sanırım başlangıç saati.

Dizi olduğu için vizyona açtım, bir kaç konu gördüm ama garbageda açılmış.

said:
konuyu asıl açma amacım ise, Behzat Ç. nin kızı var bi tane, berna. onun odasında dev bir poster var, duvar boyutunda. tek parça, boyle posterleri nereden bulabilirim?
Sosyal ağlarda paylaş

çok sevdim ben bu diziyi ya, muhabbetler süper, pavyon, gençlerbirliği, tombala fln :D ilk 2 bölüme göre daha kaliteliydi 3. bölüm hem, biraz daha özen gösterseler çok daha iyi olcak.

bir de böyle 3. şahıslar, diziyle hiç alakası olmayan elemanlar fln da kötü değil ya, çok aşırı sırıtmıyorlar düzgün seçiyolar valla.

Absolut said:

Son reklamdan sonra izleyemedim ne oldu vuruldu mu bizimki?

şinci izledim 3. bölümü.

gidio müsteşarı kurtarmaya orda arife sıkıyo, korumalar da buna sıkıyo, vuruldu yere düştü bölüm bitti.

Sosyal ağlarda paylaş

cok iyi dizi tavsiye ederim, adamın her hali anlatılıyor dizide, olaylar falan guzel biraz daha gercekci, baska dizi seyrediyorsun 10 rehine var 20 dakka catısıyolar olen eden yok, bunda biri kıpırdama polis diyinde "hostage down" u duyuyorsun direkt, sorguları falanda gral :) sevdim takipcisiyim, genleşik aile ile çalışık olmasaydı daha da guzel olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

behzatın yardımcısı cok kral adam ya her gittiği yerde beleş bişiler yiyo içiyo, olay mahalinde buzdolabı falan karıştırıyo tam AÇ ahahah birde pet shoptaki tavşan yemi/cinsi muhabbeti ve devamında müdürün yanından tavşanı beslicem diyerek ayrılışı paha biçilemezdi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...