Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noob soruları

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Mage konusu dışındaki şeyleri o konuda sormam rahatsız eder birilerini diye, yeni konu açma gereği duydum. Eğer gereksizse silinirse niye silindi diye feryat etmem :P

Mark of honor lar kalktı mı?
Çantaya gelmiyor. Yada Currency paneline gelmiyor. Mark of honor lardan sadece Wintergrasp ınki geliyor. Diğerleri gelmiyor. Fakat diğerleri ile alınan birşeyler gördüm. Üstelik aldığım bir görevde hepsinden 1 er tane istiyor. Sürekli girmeme rağmen hiç birşey gelmiyor.
Acaba yanlışlıkla birşeylermi işaretledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Fazla honor işi daha iyiymiş. Teşekkürler.

Arena dışında arena puanı kasmanın bir yolu varmı? (nereden geldiğini bilmediğim 25 puanım varmışta)

En hızlı arena puan kasmak için ne yapmalıyım. 5vs5 dışında. Bir arkadaşımla 2 kişilik takım kurup, haftalık 10 maç dayak yemeyle ne kadar puan gelir?

Wintergrasp daki pvp questlerini sürekli alabiliyormuyuz?
Sosyal ağlarda paylaş

patch ptr a bugun deploy olmadı ki 2 hafta falan oldu..

by
Boubouille Published on 2010-09-13 08:11 AM

Now that Patch 4.0.1 is on PTR, I get a lot of mails asking for a release date and I guess I can answer that without too much risk now.

Keep in mind that Blizzard didn't announce it because the release can still be postponed, but as far as I know the target release date for Cataclysm is the first week of November (that would be November 2, if you like numbers). The first part of the Cataclysm prologue started exactly 8 weeks before that and the next part of the pre-Cataclysm event will probably happen in 2 or 4 weeks depending on their schedule.

You got your answer, and hopefully people won't yell at me if something goes wrong.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...