Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kız laptopu

Ravensight

Öne çıkan mesajlar

di said:

Ahaha lafi ustune alinip kendini bilmek de guzel sey.

Valla milleti biktiran, samar oglani olan sen ol, uzayacak kisi ben olayim. Peki =)

valla son zamanlarda her postumun altında nefret dolu mesajlarını görüyorum. bir öm atmadığın kaldı alınmam çok normal. ama sen galiba herkese karşı böylesin. seni wastryx ile aynı odada 1 ay inkube etmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Ravensight said:

abi
kız çıkmıyodu

dartanyan kız çıkıyodu

film 3 silahşörler.
dartanyan kimliğini gizliyo
meğer kızmış.
vay

şunu anladıktan sonra boncuk boncuk baktım ekrana, gözümden bir damla yaş süzüldüğüne inanır mısınız?

iyisimi ben yatayım. algımda seçicilik falan kalmadı.

iyi geceler
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Lyvanna_Dolores said:

Ravensight said:

dartanyan bi çizgi filmde kız çıkıyodu lan çok eski bi alman yapımı kanal 6 veriyodu

fdagasgljfklghj

bunda anlamayacak ne var ! demek isterdim ama üzülme Tolga sorun sende değil

Evet. Bence sorun sende.

sana hic satasmadim, gozumden kactin sanma

ha bi de tim!

seviyorum seni. hadi sende yat zıbar gece gece dolanma buralarda
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

di said:

Ahaha lafi ustune alinip kendini bilmek de guzel sey.

Valla milleti biktiran, samar oglani olan sen ol, uzayacak kisi ben olayim. Peki =)

valla son zamanlarda her postumun altında nefret dolu mesajlarını görüyorum. bir öm atmadığın kaldı alınmam çok normal. ama sen galiba herkese karşı böylesin. seni wastryx ile aynı odada 1 ay inkube etmek lazım

Sanki çok matah bir insanmışsın gibi bana laf mı atıyorsun len :D safhasgd eğlendim.
Sosyal ağlarda paylaş

fujitsu siemenslerde bir ara ekranlarında piksel patlağı sorunu vardı , şu an ne durumda bilmiyorum , ondan alıcaksa iyice baksın yani.

ama benim tavsiyem kız kullanacaksa lenovo alması. onekeyrecovery diye bir tuşu var, tek tuşla format atıyor ne varsa geri yüklüyor 10 dk sürüyor hepsi en fazla. mis gibi tertemiz tam kız işi. ayrıca kalite olarak da iyi , ibm işte bence lenovo alsın
Sosyal ağlarda paylaş

snowwhite said:

fujitsu siemenslerde bir ara ekranlarında piksel patlağı sorunu vardı , şu an ne durumda bilmiyorum , ondan alıcaksa iyice baksın yani.

ama benim tavsiyem kız kullanacaksa lenovo alması. onekeyrecovery diye bir tuşu var, tek tuşla format atıyor ne varsa geri yüklüyor 10 dk sürüyor hepsi en fazla. mis gibi tertemiz tam kız işi. ayrıca kalite olarak da iyi , ibm işte bence lenovo alsın

fujitsulardan hala var mı ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...