Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ömerçip

ivan

Öne çıkan mesajlar

Bende gitmeyi düşünüyorum[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

bence gitmeyin çok berbat bi film,yani türkiyede bu tarz komedilerin tutmayacağını hala anlamıyolar onun yerine kemal sunalın eski filmlerinden birini 8.kez izlerim daha iyi öle diyim

zaten hala bazı filmlerini kaçıncı kez izlesem izliyim çok gülerim kemal sunal a,

daha m.ali odaklı bi film yapsalar daha iyi olabilirdi bundan

artık türk komedi filmlerine gitmemeye karar verdim insanlardan çok iyi tepkiler almadığım sürece
ben pekde gitmek istemiyodum aslında ama annemi anneler günü hediyesi olarak sinemaya götürdüm o da yabancı film istemiyodu altyazıları okumaya üşeniyo :)[hline]I ma sucka for love.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ehuhe :)
valla abuk bir film bayagı yani ne varki eski sinama filmleri turk sinama filmlerindeki sahneleri yenilemişler gibi birşey ama abuk olmuş saçma bir konu vs. vs...[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zed, 26 April 2003 11:04 tarihinde demiş ki:
bi sürü film çekiyolar, hepsi de manken şarkıcı dolu. napıyım ben öyle filmi? ondan sonra da "zarar ediyoruz, türk sinemasına destek verin". ne vercem be? düzgün oyuncu oynatın, fasulye gibi film yapın, 10 kere giderim.

bu arada filmlerin hiçbiri de adam gibi değil. (hiç birine gitmedim ama birisinin konuyu anlatması bile yetiyo heh). beğenen kimseyi de görmedim. sadece medya gaz veriyo, "süper film be... hadi aslanlar, oskara doğru!, yer yerinden oynayacak!". nedir ki

+1

said:
Predator-, 24 April 2003 22:29 tarihinde demiş ki:
Ayrıca türk filmlerine gitmek lazım iyi bile olmasa , böyle gelişicek anca

Peki o zman seni Sibel Can' ın son filminde görmek istiyorum.

[hline]
Eğer her filme destek verirseniz o zman Sinema gelişmez. İyi filme sonuna kadar destek vermelisiniz. Gerekirse 5 kere seyretmelisiniz, herkesin seyretmesini saglamalısınız. Kopya VCD olarak seyredilmesini de elinizden geldigince engellemelisiniz. Ama kotu filmi seyretmemelisiniz. Boyle yapmalısınız ki adam film cekmek icin degil iyi film cekmek icin caba harcasın.
Film cekerken her sey para degildir. 200 milyon dolar harcanınca cok guyzel filmler cikmiyor ortaya (Ornek: Waterworld). Eşkıya güzel bir filmdi, İstanbul kanatlarımın altında güzel bir filmdi, Berlin in Berlin güzel bir filmdi. Hiç biri dehşet paralara çekilmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

evet ghald haklı
mesela
o şimdi asker in 2.sini filan çekmeye kalkarlar çok tutuldu diye
ama berbat bi filmdi bence
Gerçekten çok iyi kaliteli türk filmler yapılabiliyo böyle abuk film yaptıktan sonra tv ye çıkıp türkfilmlerine destek verin diyolar
sırf medyanın şişirmesi filmlere ne gidicem[hline]I ma sucka for love.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...