Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

1 saat 57 dakikadır yemek bekliyorum. 10 dakika bile sürmüyor sipariş verdiğim yerden odam. adamları arayıp iptal ettirmeye çalıştım daha önceden ama açan olmadı. bahane olarak da çok kalabalık burası diyor.

ULAN Bİ TON BALIKLI MAKARNA İLE TAVUK İSTEDİK. NE KADAR SURER PİSMESİ.

delirdim. en sonunda biraz önce ulaştım adamlara telefon konusundaki bahanesini duydum daha da delirdim. çalışanlardan birinin ayağı kabloya takılmış.

RAAAGGEEEEE
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

insanların benimle hiç ilgilenmediğim konularda ısrarlı konuşma çabaları ve benim dinleme çabalarıma rağmen baymam ve bi süre sonra "ok peki tamam" diyerek her şeyi geçiştirmeye kasmam karşılıklı acı veriyor.

bence konuşmayalım

bence biraz ara vermemiz ikimiz için de çok iyi olacak...

Bu ne abi ilişki bitirir gibi yapmışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

dasaaa said:

insanların benimle hiç ilgilenmediğim konularda ısrarlı konuşma çabaları ve benim dinleme çabalarıma rağmen baymam ve bi süre sonra "ok peki tamam" diyerek her şeyi geçiştirmeye kasmam karşılıklı acı veriyor.

bence konuşmayalım

bence biraz ara vermemiz ikimiz için de çok iyi olacak...

Bu ne abi ilişki bitirir gibi yapmışsın.

ok peki tamam
Sosyal ağlarda paylaş

Facebook'da status satırını ego tatmininde kullanan bazı arkadaşlar var, çok garipler.

Liseden bi eleman var. Lise sona kadar tıp okumak isteyip lise sonda arkadaşlarının "hacı sen çalışkansın ama odtü makineye giremezsin" diye gaz vermesiyle tüm tıp hayallerini kenara atıp odtü makineye yerleşti. İdealleri konusunda söz söyleme hakkım yok tabi de, hani o kadar gaza gelmiş ki, 2 yıldır facebook'da "ben odtü makineye gidiyorum kızlar uvv beybi plx msn seks meme" tadında status dolduruyor. Şimdi de fizik dersi yüzünden yüksek onur (high honour, odtüye girip hazırlık okudu, o yüzden türkçe bir cümlenin %15'ini ingilizce kelimelerle desteklemezse dövüyorlar kampüste) alamayacağını, en azından honour alması gerektiğini falan yazmış. Niye yapmış anlamadım..

Ulan diyorum herif odtü makinede diye mi bu kadar gözüme batıyor acaba, ama düşünüyorum ki hayatım boyunca ideallerimin kıyısndan bile geçmedi odtu/ankara falan. Rage için bi durum da yok yani kıskanma mevzuu gibi.

Hayır arkadaşların haberi yok, ortalama ile belge ile falan mühendis olunmadığından. Öyle düşünenleri özel sektörde 3 günde pompişlediklerinden falan..

High honour, uvv beybi..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...