Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beklemedeyim, İş Arıyorum (Staff)

Revell

Öne çıkan mesajlar

said:
diablotg, 18 Ağustos 2004 12:09 tarihinde demiş ki:
Uo hayat biçimiymiş peh bu ne be sanki hayat diye birşey yok sen uo nun içindesin o dünyadasın.Çok kaptırmışın Genor çoookk sana bırak diyorum dinle beni ya bi kere dinle ya öle düşünme uo salakça bi oyun die düşün bırakırsın ya

Bak yine karartma içimizi..[signature][hline]| Mail | Lominadze
[spo1=Herkeze Slogan Lazım]|The stupid sees difficulty in every opportunity;
the intelligent sees opportunity in every difficulty.|[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Genor, 18 Ağustos 2004 11:53 tarihinde demiş ki:
Şu adamı şurda en iyi ben alnlıyorum.Anladımki bu arkadaşta benim gibi UO yu artık bir oyun değil,hayat olarak benimsemiş.Senide aramıza aldık ozaman ne diyelim.Ama şunu soylemek isterimki UO nun bir hastanesi yok tedavi şansı yok.İlerisi cok daha kotu olabilir.Bir zaman geliyor staff ta seni cok baglıyor.Ozaman staff oldugun server kapandıgında,hele hele birde yoneticiysen krizlere giriyorsun.Ben yonetici oldugum yaklasık 5 6 serverda,staff oldugum 10 serverda yaşadım...

Sen izmirden yanlışlıkla istanbula gel ben seni tedavi edicem söz :D (Seni bir odaya kapatıp tokat manyaa yaptımmı bünyen uoyu unutur.) Şaka bir yana b.kunu çıkarmışın ;)[signature][hline]İnsanlar gelecek için planlar yapar , tanrı yukarıdan güler...

Krynn Online Project Owner and Core Developer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Neronn, 17 Ağustos 2004 13:49 tarihinde demiş ki:
Hmm.
Aylık 200 milyon veriyoruz.
Yıllık izin yok.
Bu sartları kabul ediyorsaniz alabilirz.
aklımdan aynı şeyi demek geçti :) eğer diyen olmasaydı ben diyecektim :) geç olcaktı ama neyse :)[signature][hline]Bazen Savaşmak Yetmez .
Arada Konuşmakta Gerekir .
Grandmaster zgrw
[Bu imza zgrw tarafından 02 august 2004 21:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...