Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beklemedeyim, İş Arıyorum (Staff)

Revell

Öne çıkan mesajlar

6 Yıllık Ultima hayatım boyunca oyundan alabileceğim zevki sonuna kadar aldım ve artık yapacak hiçbirşeyin kalmadığına inanıyorum. Bütün zevkimi aldığım için açılan yeni sunuculara girip etrafa göz atmaktan başka birşey yapmıyorum.
Oyun kısmından sonra üst düzeyde işler yapmak üzere Yönetici Kadrosuna girmeyi düşünüyorum. 2 Shardda Yönetici statüsünde görev yağtığım süresince deneyim kazandığımı düşünüyor ve biraz daha kendimi ilerletmek için yeni sunuculardan birinde görevimi devam ettirmek istiyorum.

Bana ulaşmak için [email protected] messengerdan konuşabiliriz.

Pepsi/Peanut of Avatarland
HellFire of FiresRevenge
Sosyal ağlarda paylaş

Biz 500Milyon Aylik Maaş +SSK + Yemek + YOL + Yilda 15 gün izin veriyoruz .

Ne dersiniz?[signature][hline]Cesaret olmazsa diğer bütün erdemler çürüyen birer erdem müsveddeleri
olarak kalırlar. Aşk, cesaret gerektirir, çünkü kırılmaktan korkmayı bırakarak, gerçekten aşık olursunuz. Sevgi, cesaret gerektirir, çünkü sevgi tümüyle bir karşılıksız verme eylemidir. Dürüstlük, cesaret gerektirir, çünkü doğruluğuna inandığınız şeyler adına risk alırsınız. Bilgi, cesaret gerektirir, çünkü her bir öğrenme eylemi, bilgisizliğinizi kabul etme cesaretinden kaynaklanir.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim shard daha yok ama açılınca karın tokluğuna çalışacak staff arıyoruz.. :-p[signature][hline]Serap Ezgü ile Kadının Sesi[b]
21Temmuz2004 tarihinde İsmail Solmaz(Kayıp İsa Solmaz'ın Babası) ile olan telefon kunusması;
[b]Serap Ezgü:
...12 yaşında çocuk içki ve sigaraya başlamış.Yazık değil mi bu çocuğa..
İsmail Solmaz: İyi..Ben 9 yaşında başlamıştım..
Serap Ezgü:Aferin ...
Sosyal ağlarda paylaş

Dilediğinizi söylebilirsiniz. Ben hiçbir söze cevap yazmayacağım. Topic açmamın bir formatı varsa bilemem. Karşlışacağım tepki beni ilglilendirir ve ben bu tepkileri kaldırabilirim. Espiri niyetindeki cevapları bende veririm arasıra o yüzden alınmam. Ne derseniz diyin :) Ben sadece Staffda yer alabileceğim bir shard arıyorum. Siz devam edin eğlenmenize ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
avp, 17 Ağustos 2004 13:55 tarihinde demiş ki:
Biz 500Milyon Aylik Maaş +SSK + Yemek + YOL + Yilda 15 gün izin veriyoruz .

Ne dersiniz?

Haftada Bir Partide Veriyoruz öyle değilmi avp =)

[spo1=Pawliger Ne Yapar?]Exilede Developerdır.Ultima developers Editörüdür.20 Ağustosda Asker Olacak kişidir.[/spo][signature][hline][b]Dün Gitti Yarın Gelmedi "Anı" Yaşayalım...

Email: [email protected]
Amor a.k.a Pawliger
Avaturk Exile
[Radio Exile Dj Pawliger]

[Bu mesaj PawligeR tarafından 17 Ağustos 2004 17:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eed eed veriyorus =)[signature][hline]Cesaret olmazsa diğer bütün erdemler çürüyen birer erdem müsveddeleri
olarak kalırlar. Aşk, cesaret gerektirir, çünkü kırılmaktan korkmayı bırakarak, gerçekten aşık olursunuz. Sevgi, cesaret gerektirir, çünkü sevgi tümüyle bir karşılıksız verme eylemidir. Dürüstlük, cesaret gerektirir, çünkü doğruluğuna inandığınız şeyler adına risk alırsınız. Bilgi, cesaret gerektirir, çünkü her bir öğrenme eylemi, bilgisizliğinizi kabul etme cesaretinden kaynaklanir.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın konusu anlamamışsın hala konuşmaya devam ediosun... adam ben deneyimliyim oyunu bırakmadan once bilgilerimi başkası yararına kullanmak istiyorumbu bilgilerimi kullanmak isteyenelre yardıme dicegim demek istior bu duyguları nasıl bildigimi sorarsanızde bende aynı duyguları paylaşıorum ama ginede boyle bazı arkadaşların absürd cvp lar verecegini bile bile ayrdım edecek biri cıakr diye bu forumu acıcak medeni cesareti gosterdigine gorearkadaşımız kutluorum
Sosyal ağlarda paylaş

Şu adamı şurda en iyi ben alnlıyorum.Anladımki bu arkadaşta benim gibi UO yu artık bir oyun değil,hayat olarak benimsemiş.Senide aramıza aldık ozaman ne diyelim.Ama şunu soylemek isterimki UO nun bir hastanesi yok tedavi şansı yok.İlerisi cok daha kotu olabilir.Bir zaman geliyor staff ta seni cok baglıyor.Ozaman staff oldugun server kapandıgında,hele hele birde yoneticiysen krizlere giriyorsun.Ben yonetici oldugum yaklasık 5 6 serverda,staff oldugum 10 serverda yaşadım...[signature][hline]Kalbinizle yaptiginiz hersey size geri donucektir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...