Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İngilizce çeviri lazım (iki cümle)

Thugsta

Öne çıkan mesajlar

Uni için online kayıt olma işleminde ('Online enrolment' kelimesi kullanılması lazım) resim seçip upload ettikten sonra kaydı tamamlamak lazım.Sanırım ben resmi seçtim ama upload etmedim ve kayıt işlemim resimsiz olarak yapıldı.Kısaca görevlileri bilgilendirmek ve yollayacağım emailde resmmimi attachlayadığımı söylemem lazım.Yardım edebilecek varmıdır acaba?

kısaca;

"Online enrolment işlemi sırasında sanırım resmimi upload etmedim.Emin olamadığım için kayıt işleminde kullanacağım resmi bu email'e attachlıyorum.

Bilginize"

-Ali veli
-012301023
Sosyal ağlarda paylaş

Thugsta said:

"Online enrolment işlemi sırasında sanırım resmimi upload etmedim.Emin olamadığım için kayıt işleminde kullanacağım resmi bu email'e attachlıyorum.

Bilginize"

-Ali veli
-012301023

I suppose i couldnt be able to upload my photo during the online enrolment process. Im sending a photo of mine attacthed to this e-mail to clerify.
Sosyal ağlarda paylaş

Thugsta said:

Bilginize"

-Ali veli
-012301023

enrolment is an online operation. i didnt upload my picture. hello, im not sure. so you have a new mail. i'll use that photo
kiss kiss

-Ali veli
-012301023
Sosyal ağlarda paylaş

fastreloader said:

Mr. Veli,

In case any students forget to fulfill any of the fields, the system is to check these fields prior to proceeding to next page. Nevertheless, you couldn't have applied if you had forgotten to upload your photo.

If not, our system sucks. Live with it.

Best,

On Behalf of IT Crew,
Osman Yağmurdereli

fulfill garip olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...