Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[DoD] DoD

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Pardon ben bunamaya basladim sanirim :)
DoD projesine ilk basladigimizda staff forumuna postalanan ilk entrynin tarihi su.

09 July 2002 05:08

Nerdeyse 1 sene olmus baslayali eheh :) Hatta o zamanlar burada kolayoyun forumlari fln vardi. Eh eski günler :)

Diyecegim sevgili prawler, DoD projesi hep vardi su anda da bitirildi sayilir. Sayfalarca yazi yazildi, kararlar alindi edildi. Sitenin cup diye acilmamasinin sebebi uzun zaman da alsa güzel ve yeterli bir seyler yapabilme kaygisinda olmamiz.

Aslinda sürpriz yapmayi planliyoduk siteyi actigimizda ama is patladi artik :)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

adamım renklenmesi çok güzel olacakda siz hala birbirinizi yemekle meşgulsünüz,birbibirimize nasıl laf atsak diye uğrasıyorsunuz...
bu lafım sadece sana değil yanlış anlama herkez kendini biliyor (Rhcp)
said:
Wolfshade, 06 May 2003 16:29 tarihinde demiş ki:
ooh kiith-sa kardesim de gelmis artik :) Burasi cok renklenecek. Hosgeldin dostum...[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten kiith-sa benim komutanımdır :P ona demişsiniz demiyorum zaten genel olarak söyledim ben onu... ve sadace wolfa değil herkeze

said:
Silthanas, 07 May 2003 18:21 tarihinde demiş ki:
Dely , kiith i gercekten severiz ki =)

yani kinayeli bir tumce deildi wolf un kurdugu..[hline]The Eshreff...
[hline]don`t worry,be happy...
Sosyal ağlarda paylaş

Rhpc o kimki ? ya dedimya hele bi çoğunluk yüklesin öyle (asıl sebebi biraz işlerimiz var bugünlerde...)bu hafta halolur ama...

said:
Silthanas, 07 May 2003 18:22 tarihinde demiş ki:
Rhpc bu arada ne zaman 1.0 a geciyosunuz?

derman kalmadi walla =)[hline]The Eshreff...
[hline]don`t worry,be happy...
Sosyal ağlarda paylaş

1.0 a geçilince biri bana icq mesajı atsın eheuu
bitiyor downloadum :)[hline]Wıpe that grın off your face! Your Brotherhood ıs no dıfferent from us. We both take what we want from these savages. If you thınk your cause ıs any more selfless than ours, you're sadly mıstaken.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...