Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

satılık yamaha dtxplorer elektronik davul

yav

Öne çıkan mesajlar

yan tarafta duran çöp kovası destek amaçlı ama beni destekliyor sdf üstüne oturuyorum yani bildiğin tabure. Hakkaten alette bir sorun var da o kova sayesinde dengede duruyormuş gibi mi olmuş? öyle gözüke bileceği hiç aklıma gelmemişti valla.

Türkiye'deki pazara göre verdim ben fiyat. Yurtdışından ithal edecek olan varsa ben anlamam euro sterlin dolar vs.

Burda 1.700'den başlıyor mağaza fiyatları. Keza 2.el piyasasında da 1000 TL'nin altında durumu çok iyi olan davula rastlamadım. Bu davulun durumu bayaa iyi.

Yani bence 1000 TL fazla değil. 6 ay satılmazsa oturur bir düşünürüm fazla mı acaba diye. Acelem yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

o dambılları kick'in kenarlarına koyuyorsun demi sallanmasın diye? itiraf et aynısını ben de yapıyorum çünkü.

ayrıca tekerine çomak sokmak gibi olmasın ama dtxplorer için 2. ele 1000 tl biraz fazla gibi. bende dtxpress 3 var bunun bi üst modeli, ben de satmayı düşünüyorum ve yine 1000 1500 tl arası bişey düşünüyordum.

baya bi soktum çomağı yalnız ehe
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu işe girecek olup 1000 lira biriktiren birisi 2 çomakla vaz caycaksa hiç almasın zaten :)

Yani link falan koyun bak burda şu kadar, şu eleman da şu kadara satmış deyin öyle sokun çomağınızı ki benim de işime yarasın.

Ben taradım 2.el ilanlarının hepsini ona göre koydum fiyatımı. Tuzum da kuru açıkçası daha bir süre.. tuzum kuru derken değerinden üstüne satmaya çalışırım daha bir süre demiyorum, değerinin altında satmaya ihtiyacım yok diyorum aman yanlış anlaşılmasın..
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

davulcu bir arkadaşa gösterdim, bu fiyata iyi dedi.

ayrıca çöp kovası da ikea malı tabure kova!

4,99 TL'ye almıştım. Baya iş görüyor...
Normal davulcu taburem falan olsa mesela hediye verirdim yanında ama bu kovayı asla vermem çünkü çok seviyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...