Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Nekro said:

Zaten O kadar saçma fiyatlara satılıyor ki bazı itemlar...
Sırf unique diye bütün stashini veren tipler var.

Marohi Erqi sattim 77 gemcutter verdi.

Simdi Kaom's Heart var 200 gemcuttera gider satsam lol.

ha marohi erqi 2 exalteddan fazla edicek item değil bence denedim çok kötü.
Ama kaom's heart mmmmmmmmmmmm +2500 HP direk
Sosyal ağlarda paylaş

valla ci yapmayı düşünmüyorum yine de büyük konuşmayim. witchlerin nerdeyse hepsi ci + dual ice spear totem. aynısını yapmak istemedim foruma bakan ilk sayfadaki dual totem buildini yapıyor direkt.

şu convert trap ı deniyorum bugün sonuçlar fena değil özellikle grup oynarken ayağımın dimine atıyorum trapları bana vurmaya gelen convert olup geri dönüyor. grup fightlar aşırı karambol olduğundan yanında dayak yememe rağmen kimse yardım etmiyor edemez de zaten göz gözü görmüyo ki
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Myshkin said:

Benim hardcore ilk lvl 40 için kendi tasarladigim ranger buildi şu http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIBAbwOrRRSFHUZtBv6JT8l3ymlLOk1hjWSOrNHfkp9TshW-mVNZ6B0QYTZh3abjZ2qr6e0GrnNvqfAD8rTzqjSTdN-1e3dDd7G4svqYu969qP6sfzF

şuan lvl 32yim ve çok rahat gidiyorum. İlerleyen lvllarda STR'nin melee bonusunu range'e de verene doğru gideceğim

steelskin alican mi yuzde 30 armor bonus olan

alcam tabi ki abi, seçmeyi unutmuşum
Sosyal ağlarda paylaş

4Red1Green yaptim
Weapon Ele Dmg + Added Fire + Physical + Slam + Faster Attacks
Auralar acikken 2200 DPS oluyor slamda.
Armor vermeyen bot +gloves kullanıyorum
3300 Armor var. Bu biraz az geldi bana.

buildim şu şekilde.

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgEAAdwB5wJxBLMFLQ6tFCAUTRRSGNsZLho4G_ohYCSqJd8n7SmlMgkyiTboNuk6UjrYOuFAoEE_Q5xHfk3YTeNQR1BQUeZUSVYEVw1X4lhjWK9Z818_YEthIWFSZU1mnnKpdO108XfleA1673zZhNmE74ZgiPGMdozPkFWRzp7Nn8uiAKQZplenMKeEqWipbqvFrFmsqq6TtC-18rndu-2-isAaxtjSIdSP2WHewd-_4urjauSt51LsOO8O8B_2SPe--tL-jw==

marauderin hemen sagindaki lifenodelardan 3 tanesi ve 2 tane stryi regretliyip.

Lava Lash vermeyi kalan 4 ü ile , marauder startingteki 12 + 8 + 6 physical dmg nodelarini acip blooddrinkerin güneyindeki bloodless açıp 79 oldugumda hemen yanindaki 12physical dmg %6 attackspeedi acmayi düsünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

aynen open beta başladım bu ayın başında işte.
Çok fazla vakit kaybettim aslında forumlarda ve $ channelda 81+ olabilirdim diye düşünüyorum. Buda iyidir ya 70 level mapleri tek elle dönüyorum

Ground slam mace ile çalışıyor yada stave,stavelerde block chance var işte yaramaz. 2handed maceler güzel,dmg nodeleri hemen başlangıçta var.

80 olsam çok iyi olucak 2 skill point 2 skill pointtir vermem gereken şeyler var şu anda lifetan kısıp veriyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...